şükela:  tümü | bugün
138 entry daha
  • yanılmıyorsam bir ara ayça isimli bir kız mektup(lar) yollamıştı da fenomen olmuştu bu derginin okuyucuları arasında.*
  • dergiye yollanan mektuplarin disketlerde gonderilmesi olayi çiktiktan sonda (büyük ihtimal zebani'nin koşesine) birisi bir disket alip ustundeki etikete mektubunu yazarak yollamişti. gameshowda da o disketin fotografi yayinlanmişti. işte oyle bir şeydi gameshow

geri sayimin sona erdigi, derginin son sayisinin çiktigi gün mersin dnr da dergi reyonunda gozlerden 2 damla yaş getiren dergidir.

(bkz: bir nesil onunla büyüdü)
  • topladigi disketleri satarak moda'dan ev aldigi iddia edilen zebani'ye $u tokat gibi cevabi veren, yazarlari gibi okurlara sahip bir dergi, idi.

http://jackolantern.sitemynet.com/disket.jpg
  • yahu simdi zebani'nin overdose'undaki sorulara tekrar bakarken bizim icin bambaska yerde olduklarini farkettigim insanlarin olusturdugu dergi.. yani alenen adama "türk rock gruplarini nasil buluyorsun?" diye sormus arkadas.. o gün ben olsam , ki benim de mektubum yayinlanmisti sanirim, ayni soruyu sorardim.. muder cok büyük her seyi bilen abiydi, bigben in yazari, gameshow un kurucularindan timur un resmen idolum oldugunu hatirliyorum mesela. bu herifler 22,23 yasinda adamlardi ve gercekte bir sikim bilmiyorlardi ama işte bizim büyügümüzdüler, bizim idollerimizdiler..

istanbula gidince ihlamurdere caddesindeki gameshow a gitmek, bu adamlari yari tanrilari gormekti rüyalarimiz mesela. nasil gotlerini kaldirdigimizi tahammul bile edemiyorum.. sahsen benim icin boyle deliren bir kitle olsa 3000-4000 kisi kadar benim gotumu bulundugu yerin 14 metre yukarisinda falan bulabilirsiniz.. helal olsun vallahi..

simdilerde neredeler acaba.. timur nerede, mert nerede, polat nerede.. nitro msn imde mesela.. konusuyorum.. senin benim gibi bir adam avatarinda balikli resmi var bazen.. garip.
  • iki sayısında yer verdiği oyun yazılarımla beni yazın dünyasına ilk olarak kazandırmış, kült neşriyat.
  • timur cataklı internetin ilk zamanlarında web tasarımını öğrendiğini ve 3do da çalı$tığını yazdığını hatırlıyorum.gameshow'u meg'e teslim ettikten sonra bigben'den herkese giydirip dururdu.bir gün yazısını yazmadı ve onun yerine zebani timur ile arasındaki sürtü$meyi anlatan bir yazı yazmı$tı.sırf eski günleri hatırlamak için arada sırada okurum.

(bkz: tamam beyler dağılın)
82 entry daha