• rootsumun gelip bilgisayarima sihirli dokunusunu yaptigi site seysi..***
  • http://www.koaka.com/ dan sonra en cok ziyaretci alan turk online oyun sitesi
  • tr daki en çok ziyaretçi alan oyun siteleri sıralaması
    mynet, sol oyun, gamyun, koaka şeklindedir...
  • geçenlerde nerden esmiştir bilinmez "şifreniz çok basit" gibi bir ithamla beni yargılayıp, şifremi değiştirten site. hayır çeşitli serverların root parolasını bilem ben o şey yapıyorum. nasıl olur. niçın niçın....
  • roots'umun elleri dert gormesin, cok guzel bir sitedir. turlu turlu oyun barindirir.
  • logosundan adının gamyun mu, gamayun mu, gamatyun mu olduğu anlaşılamayan site
  • su anda calismamasindan dolayi mecburen yahoo'da tavla oynadiktan sonra yahoo'ya tovbe etmemize neden olmus oyun sitesidir
  • logosunun ortasindaki @ isareti sayesinde bastan okursak gam(e)"@ => e" ortadan sora okursak (o)yun"@=>o" olarak okunabilen , tembel 370 bin üyenin günlerinin büyük (büyük > 4 saat) zamanını harcadığı, paranoya yüzünden hazırlanırken yere göğe sığmayan tonla log tutturması yüzünden disk dayandırılamayan oyun sitesi...
  • halihazırda 641871 adet üyesi bulunan oyun sitesi
  • ne zaman annem için açmaya kalksam devamlı yanlış site ismi girip annemin evde terlikle kovalaması ile sonuçlanan girişim.
    (bkz: gaymun)
    (bkz: gay)
    (bkz: bunu evde denemeyin)
hesabın var mı? giriş yap