• kibarlıktan taviz vermeyen oyun sitesi. lakin operatörleri bu konuda aşırı duyarlılar. sıçtım deseniz bile affetmiyor banlıyorlar.
    banko oynarken herifin biri 3 el üst üste takoz attı. aramızdaki muhabbet şöyle:

- amma taşaklı çıktın be abi mahvettin bizi.
    - e olsun o kadar biraz da şans var tabi darısı sizin başınıza.

daha oyun bitmeden operatör girdi masaya kesildi bağlantım.

uzaklaştırma: 3 gün
    uzaklaştırma sebebi: kullanıcıya ağır hakaret.

(bkz: taşak kokusu)
    (bkz: serbest çağrışım özgürlüğü)
  • ~¨~ c£uß rom@ntiq€ ~¨~ gibi bir odası vardır, şahsen ben girmeye korktum.

bahsi geçen oda ihale odasıdır. ihale kime kalırsa heralde...
  • profil resminde kız fotosu olanların admin olduğu cocuk yuvası. batakta son eller. bayağı bi gerideyiz. 13 dedim. 9 aldım. karşısı bişiyler açsa çizmemem işten bile değil. çizemedim sonuç olarak. sonra mod çağırdı rakipelrden biri. oyununu zevksizleştiriyormuşum. bir daha 13 dememeliymişsim. sana ne dediğimde 7 gün banladım.

2400 gündür üyeyim ve her gün geri gittiğini görmek çok üzücü.
  • kelimesayar adlı oyununda koalayı saymayıp, vazelinlemek kelimesini kabul ederek akıllarda soru işaretleri uyandıran oyun sitesi.
  • muhteşem oyun servisine karşılık 60 iq'lu op'larıyla adamı çileden çıkaran bir yer.

kafalarına göre gelip masadan atıp, yahut ban atıp gidebiliyorlar.

op'muş. yarramın op'u.
  • carsamba yoresinde kamyon anlaminda kullanilan kelime.
  • saçma sapan bir yönetime sahip, içinde kahvehane kültüründen gelen insanları barındıran sözüm ona oyun sitesi. oyuncu seçme gibi bir hakkınız varken istemediğiniz oyuncuyu masadan atıyorsunuz o da gidip sizi op'a şikayet ediyor veeee olaylar başlıyor. ayrıca satranç salonlarında op.'luk yapan şahısların profiline bakıyorsunuz bir kere bile satranç oynamamış. yani bilmediği bir oyunu yönetmeye çalışıyor ve tabiki doğal olarak başarısız oluyor. çok daha düzgün yöneticilere sahip siteler varken gereksiz bulduğum, uzak durulması gerektiğini düşündüğüm site...
  • kingde -caydirici bir cezasi olmadigi icin- geri du$enin hemen kacip gittigi site. yoneticilerin buna bir care du$unmemesi $ahane.
  • (bkz: #135142749) debe'ye girmiş bu girdi içinde, king oyunu ile alakalı bir bilgi görünce adını duydum. dedim nostalji olsun, bir indireyim, buradan king oynayayım. bir masaya dahil oldum. fakat oyunun başında, daha ortamı anlamaya çalışırken, sanırım geç kaldım ve ergenin biri, içinde "orospu çocuğu" geçen bir küfür etti.

bir bilgisayar mühendisi olarak, yıllardır mümkün olduğunca sosyal mecralardan uzak duruyorum. yaşlandık elbette biraz. bana mı garip geliyor, yahu çok ayıp değil mi, tanımadığın birisine bu küfrü etmek. adam pıçaklarlar bu sözler için. o kadar sinirlendim ki elimde olsa yangın tüpüyle girişir, hıncımı yine de alamazdım. neyse dedim, bu ortamlar sana uygun değil ve uygulamayı sildim.

bu yazdığımda, elbette platformun bir suçu yok, insan kalitesi ile ilgili bir durum. ama bana da bir ders oldu, aptalca vakit ve sinir kaybı aksiyonlara gerek yok. sonra bir şekilde debe ye giren girdinin yazarının nickini gördüm. aslında bu işin sonunun nereye gidebileceği hakkında bir fikir verebilirmiş :)
  • irc günlerine dönderiyor beni. oyun botları vs. bir de op olanın yazıldığı kızı op yapması öldürüyor beni. twitter'daki melih gökçek'in arkasından başganım başganım diye dolanan guruh, burada da opum opum diye geziyor.
hesabın var mı? giriş yap