şükela:  tümü | bugün
  • hanımefendiyle istanbul’a yeni geldiğim zamanlarda yine bir kuaför macerasında karşılaşmıştım, eşi de yanındaydı. hayatım boyunca görmediğim çirkinlikte bir tavır sergiledi. sadece saçını beğenmediği için... üstelik ne istediğini de söylememiş “siz bileceksiniz, bu sizin işiniz” demiş olmasına rağmen sonuçta yapılan topuzu çığlıklar içinde, hakaretler eşliğinde resmen yolarak bozmuştu. niye kovmuyorsunuz bu kadını diye sorduğumda bana yardımcı olan kız “belediye başkanımızın eşi” diyerek tanıtmıştı kendisini bana. ben her zamanki manyaklığımla yeter artık nedir derdiniz diyecekken korku içindeki çalışanlar tarafından ortamdan uzaklaştırılmıştım. başlarını derde sokmaktan başka bir işe yaramayacağını söylemişlerdi.

hanımefendinin daha sonra da benzer performanslarına denk geldim. o yüzden ataşehir’in başına gelmiş en büyük felaketlerden birisi olduğunu düşünüyorum.
  • "bir insanın karakterini test etmek isterseniz ona yetki verin." (abraham lincoln)
    (bkz: karaktersizlik)
  • iflah olmaz bir muhalif olmama rağmen eğer soyadı ilgezdi ise inanırım!
    eğer soyadı ilgezdi ise, olaya kemal kılıçdaroğlu gözüyle şahit olsa en ufak bir yaptırımda bulunamayacağını da üzülerek söylerim, çok net söylüyorum bu chp nin içinde öyle bir kesim var ki, erdoğan’a verilen gücü ver, karısını bırak, çoluğu çocuğu bile ülkede cumhurbaşkanı gibi gezer ;)
    not: ahmet nejdet sezerin
    kılıçdaroğlu’nun oğlu falan bunlar değil, dediğim kitle, onlar bu ilgezdi tayfası gibi olanlar...
  • battal bey ve gamze hanım sizden akp'den nefret ettiğimiz gibi nefret ederiz. yıllardır haklı argümanlarımızı sikindirik bir oje ve boktan egonuz için yok etmeye ne hakkınız var. özür dileyin. aptallık etmeyin.
  • kanıt var mı diye soran arkadaş adam mahkeme kararından bahsediyor sen kanıt soruyorsun?

ayrıca üstteki postlarsa bu karının yine kuaförde farklı bir olay çıkarttığına şahit olan biri daha var.
  • melda onur gibi caliskan bir milletvekilini devre disi birakip, bu şaibeli ilgezdi'yi milletvekili yapanlardan her seyi beklerim. akp-mhp ile chp'nin birbirinden hicbir farki yok. hepsi bu milletin sirtina binmis parazitler. akp bu kadar uzun iktidarda kaldiysa sebebi chp'nin bu kadar berbat bir parti olmasidir.

ayrica kilicdaroglu kaset kumpasiyla koltuga kurulmus ve yapismis saibeli bir isimdir. pardon ama akp'nin gitmesini istiyoruz diye boyle leş bir partiye de bizi temsil yetkisi veremeyiz.
    (bkz: yallah yazlığa)
  • ya sikicem sizin ikiyüzlülüğünüzü he. karı göz göre göre haksızlık yapıyor adilik yapıyor, gücünü pislik yapmaya kullanıyor, hala gelmiş burda bu hareketi savunmaya çalışan mallar var. ya var ya herkesten adam olur ama bu her boku bildiğini sanan, kendinden başka herkesi vatan haini sanan(akplilerinki lafta bunlarınki özde), beyinsiz chplilerden adam olmaz. chp’ye verdiğim oylara bile pişman ettiniz beni. ulan şu ülkede bir kesim de verdiğim oya pişman ettirmesin aq. her partiye oy verdim hepsi pişman etti. bundam sonra oyumu çöpe atacam hepiniz aynı bokun lacivertisiniz.
  • gündemde tutulmasına hiç gerek yok.neredeyse tüm ataşehir ilgezdi ailesinin rezidanslara daire karşılığında imar verdiğinide biliyordu.bunun üzerine bir sonraki seçimde bu adam yeniden göreve seçiliyor.eşi zaten milletvekili,lahmacun dükkanında kasada damat oturuyor gençler bunlarda lahmacunu bol kıvırcık ile yemek istiyorlar sadece.
  • seçim olsa en az yüzde 50 alacak kişinin eşinin yaptığı terbiyesizliktir.

herkes tüm ataşehir'in bu ilgezdi'lerden hoşlanmadığını yazmış. o zaman bu vatandaşın eşi hâlâ nasıl ataşehir belediye başkanı olabiliyor.
    vallahi bu chp'lilerin kafa basmıyor. sevmiyorsun ama hala oy veriyorsun. o zaman size her şey müstehak.

koyun dediğiniz ak parti seçmeni istanbul'da, ankara'da, adana'da ak partiyi istemedi ve oy vermedi.
    şimdi bir düşünün koyun olan kim?

geçen yazmıştım yine diyorum. yıl olmuş 2020 ve hala chp'li olmak gerçekten ilginç bir vaka.
  • utanmadan sıkılmadan rezidans zengini olmuş burjuva siyaset ailelerine ve bunların semirik yandaşlarına oy veren dangalak ataşehir halkına fazlasıyla müstehak bir mevzudur.