217 entry daha
  • kuaförün sahibi a haber e yaptığı açıklamada resmen özür diliyor, daha önce de defalarca öncelik tanıdığını utanmadan belirtiyor. en son müşterinin biri sırasını vermediği için olay olmuş.
  • yalnız paylaşılan görseller, instagramda muhalif linkler hep ahaber, takvim olunca olayın doğruluğu ciddi şüphede kalıyor. normalde muhalif olan linkler de inkar ediyor. yani akp’nin hukuksuzluk haberlerine tepki gösteren bizlerken, ahaber, takvim gibi basın organları da kafasına kumun altına gömen grupken şimdi tam tersi bir durumdayız. yani kafamızı kuma gömmeyelim aktroller gibi. ama bunu yapınca da bu haberdeki aktroller gibi oluyoruz. ilginç duygular içerisindeyim. ben adaleti destekliyorum ve haklı olan kazansın diyorum. ancak bu mümkün mü, bilmiyorum. chp bu başlıktaki diğer entrymde talep ettiklerimi yapmadı, şimdi zan altında bırakmak istemiyorum ama neden doğru dürüst bir açıklama yapmıyorsunuz? bu konuda haksızız, gereğini yapacağız, ilgezdiler’i ihraç ettik partiden uzaklaştırdık diye bir açıklama yapsanız bu başarılı bir pr çalışmasına döner ve sizin lehinize sonuçlanır. şu ülkede yanlışı öven çoğunluk var ama kimse şüpheli konumdakilere güvenmiyor. neden bu konumdasınız hala?

hasbelkader size oy verenler sizi savunamıyor şu an, bence acilen bir açıklama yapılmalı. ya da şu var, kuaför haksız ve biz sırf emekçi diye onu savunmaya daha yatkınız. kanıtla o zaman kuaförün haksızlığını? ilgezdi’nin açıklaması yeterli mi? şu konumdayken?

kafa karışıklığım geçmiyor, bu konudaki ilk entrymin üzerinden 24 saatten fazla zaman geçmesine rağmen. ayrıca ilgezdilere de hiç güvenemiyorum. umarım tatmin edici bir sonucu olur bu konunun. benim gibi size zorla, kendilerini kandırarak oy veren, kemik olmayan kitle var sizden açıklama bekleyen. bizi de düşünün azıcık.
  • bunlar hep vardı , sosyal medya yoktu. bilmiyordunuz. her dönem yüzlerce binlerce vardı bunlardan.
  • atasehir'de depreme dayanikli olmayan yapilara muhur vurmaz, onlari kendinize bu kadar dert etmezsiniz degil mi ey devlet insanlari?

makami sebebiyle yiyen, yediren, halki hor goren, karninini sisiren her kim varsa coluk cocugundan aci aci ciksin ins. ebediyete kadar.
  • olayın yaşanıp yaşanmadına dair kanıt var mi demisler.

haberi yapilmis. kişilerin beyanları var.. demek ki yasanmis

http://www.hurriyet.com.tr/…-o-gun-ne-oldu-41417699

ülke bu kadar otoritesinin etkisindeyken, sen sırf seni bekletiyorlar diye dükkan muhutletip kişisel egolarını yetkilerinle tatmin edemezsin arkadaş.. senin buna hakkın yok.

iktidar ve muhalefet oyları bı kadar dengede iken, bir tek oy bile önemli iken, kamuoyunda muhalefeti zor duruma dusuremezsin..

belediye başkanı olduğun ilçede sen başkan adayı olmasan da sokaktan geçen herhangi bir vatandaş chp'den aday olsa yine de o kazanir. yani senin bir özelliğin yok..

türkiye'de bir tane bile akp'li, mhp'li "bu ilgezdiler chp'li, biz de chp'ye boy verelim" demez.. ama bu olayları okuyan ve muhalefete oy vermeyi düşünen, iktidardan yeni kopmuş iktidar yanlısı "amaan demek ki eline yetki geçince bunlar da böyle yapıyor" deyip oy vermekten vazgeçebilir.

senin bunu kişisel egonu tatmin etmek için yapmaya hakkin yok..

yok arkadas..

yok.

sinan aygün ne yapıyorsa bu kişi ve karısı da aynısını yapıyor..

bu kişi ve karısı acilen ihraç edilmelidir.. bakın bu olayların yaptırımı olmazsa muhalefet zarar görecektir..

senin ne hakkın var benim geleceğimi saçma sapan bir ego yüzünden berbat hale getirmeye?
  • 2015 mv seçimleri için aday belirlemeyi ön seçimle yapan chp yönetimini takdir etmiştik fakat anlayamadığım mahmut tanal gibi her chp'linin ihtiyaçlarına koşarak cevap veren biri nasıl birinci çıkmaz diye bizzat tanal'a sordum ve cevap:
    "battal kesenin ağzını orantısız açtı"
    evet bel bşk partinin delegelerine rüşvet vererek eşini ön seçimde birinci yaptı.
    sahip oldukları mal varlığı , savurdukları para , yaşadıkları hayat bu tipolojinin hepsinde benzer dostlar.parti fark etmeksizin!..

akp'li chp'li fark etmez , ortalama vatandaşın yansımasıdır bu adamlar.
    allah hepsinin belasını versin.
  • partisi farketmiyor, gücü eline alana sikini millete sokma derdinde.
  • devletin gücü ile millete zulmeden herkes şerefsizdir ama bunları savunmaya aklamaya çalışanlar orospu çocuklarıdır.net
  • chp, atatürk'ün ölümüyle birlikte toprağa gömüldü zaten. tbmm şu an kendini bir b*k zanneden şahıslarla doluyken bu habere neden şaşırıldığını anlamıyorum.
  • en az yozlaşmış siyasetçi kadar suçu varmış gibi gözüken kuaför.
    muhtemelen bu gamze mi ne mi ( yıl olmuş 2020 bizim millet hala siyasetçilerin önünde saygı duruşunda falan bulunuyor) siyasete güvenen hangi artistse, kadın ilk dükkana geldiği zamanlarda tum kuafor agamsin, paşamsin, türkiye'nin gururusun muhabbeti çekip bal döküp, değil tirnaklarini saç maç ne varsa her yeri yalayip egosunu bol bol sisirdiler, sonra bir iki gidip gelmeden sonra zubuk muhabbetinde olduğu gibi aman kocisinden rica et, bizim asma katin ruhsatını halletsin gibi kendince verdikleri rüşvetin karşılığını istediler. bu gamze de böyle emrine amede kuaför bulduğu için kocisinin basının etini yedi, kocisi de verdi ruhsatı gitti.
    siyasetçi bu durur mu? asma kat karşılığı kuaför hizmeti rusvetini çatır çutur yemeye devam etti. kuaför bir iki idare etti sonra düşünüp bu zübükten kurtulma yolunu düşündü. nasıl olsa elinde artik kapı gibi asma katin ruhsati vardı. punduna getirip siyesetçiyi seçmen kitlesi önünde rezil etti, itibarına saldırdı. böylece ayağını kesti siyasetçinin dükkandan.
    zubuk baktı? bu küçük zübükler asma katin ruhsati için verecekleri rüşvetten caydilar, bir de üzerine kişiliğine saldırdılar, sismis de sismis egosunu indirdiler, hemen kocisine gitti. oje yoksa kaçak katiniza ruhsat da yok dendi, siz kimsiniz ki benim karımın egomusuna saldırıyorsunuz dedi. sonrası malum.
    bu tür olaylar iktidar muhalefet fark etmez siyaset mevkisinde makam alınca kendisini bir anda yarı tanrı olarak görmeye başlayan tüm zübüklerde görülen sıradan bir davranıştır ve evet etrafında bu kadar çok zubukcuk olmasa bu zubukler de değil kuaför, halk ekmek kuyruğuna girse 1 kişinin bile önüne geçmeye cesaret edemezdi.
    bizim millet ne zaman torpille, hukuk dışı yöntemlerle cikar elde etmek icin siyasetçilere bel bağlamaktan vazgeçer ( ki önlerinde saygı duruşunda bulunmalarının nedeni de hep bu pis, kanunsuz işlerini kendilerinden yardim isteyerek yaptırtma durtusudur) o zaman bu tür olaylar da artık vuku bulmaz.
28 entry daha
hesabın var mı? giriş yap