• allah belanızı versin...
    ülke ölmüş, bitmiş. el fatiha...
  • insana zorla şu ilgezdi'ler savunduracaksınız amk.
    akşamdan beri kaç tane başlığa yazdıkları belli değil.
    50 tane fenomen tivitırda fır dönüyor.
    ellerindeki belge de telefonda yazılmış metin.
    video var mı? yok.
    resim var mı? yok.
    kuaförde güvenlik kamerası da mı yok? koy görüntüyü herkes görsün amk.
    hangi dükkan? bilen yok.
    karalayın amk, karalayın.
  • bu memlekette milletvekili vekili olduğu milletten üstün olmadığını, ona hizmet için seçildiğini anladığı gün gerçek anlamda millet odaklı sosyal bir devlet oluruz. a partisi yapınca eleştireceğin şeyi b partisi olarak sen de yapamazsın. yıllarca chp' ye bu tipler zarar verdi. chp bu zihniyeti temizlemek zorunda. eğer bu haber doğruya böyle insanlar değil vekillik hiçbir işte çalışmamalı. önce insan olmayı öğrenip, sonra vekil olunabilse keşke.
  • chp bu ikisinden kurtulmadan iktidarı ancak rüyasında görür. yazık günah imamoğlu da bu partinin adamı bunlar da.
  • "bir insanın karakterini test etmek isterseniz ona yetki verin." (abraham lincoln)
    (bkz: karaktersizlik)
  • gündemde kalması gereken başlık
  • doğru olabilecek olay. rezidans kraliçesinden her şey beklerim.
  • gündemde tutulmasına hiç gerek yok.neredeyse tüm ataşehir ilgezdi ailesinin rezidanslara daire karşılığında imar verdiğinide biliyordu.bunun üzerine bir sonraki seçimde bu adam yeniden göreve seçiliyor.eşi zaten milletvekili,lahmacun dükkanında kasada damat oturuyor gençler bunlarda lahmacunu bol kıvırcık ile yemek istiyorlar sadece.
  • bir yanda kadın kuaförü, diğer yanda politikacı, hmm, sanırım ben tarafsız kalacağım, zira ikisi de yalan paralı olsa kredi çeker, yine söyler
  • gerçekliği nedir bilemiyorum ama yobazlığın, cahilliğin sağı solu yoktur bunu çok iyi biliyorum
hesabın var mı? giriş yap