• 35+ kadın arkadaşlar kaç senedir aynı kuaförle çalışıyorsunuz bir söyler misiniz?
    diyaloğunuz ne durumda ?
    kuaförünüz hangi durumda müşteriye hayır der?
    sürekli gitmediği kuaförü değilse zaten acil fön başka iş yok.
    düzenli kullandığı kuaförüyse böyle bir ihtimal yok.

esnaf o hem de çakal esnaf.
  • yakında seçtirenleri de si... o zaman anlarlar ki bunlar kimdir , nasıl zengin olundular , ye kürküm ye yi ama adam zaten ambarı doldurmuş olur zaten . o seçtirenler bu kez başka “ ye kürküm ye” yi seçer bu böyle devam eder . sağımız solumuz koyun olmuş adamda çobanlığını yapıyor . bizim gibi köpeklerde sadece havlayabiliyoruz ...
  • güç zehirlenmesinin taraf seçmediğini gösteren olay.
    bu tarz olaylarda hep aklıma çetin altan'ın şu minvaldeki sözü aklıma gelir.
    türkiye büyük bir köydür ve bu köyde şeriatçı köylülerle cumhuriyetçi köylüler iktidar mücadelesi vermektedir.
  • doğruysa çok çirkin... seçim propagandasında sosyal demokrasiden bahseden, sol el yumruk havada yeminler eden birinin bunu yapması... nereden tutsan elde kalıyor...
  • ülkemize adalet jüri sisteminin gelmesinin gerekli olduğunu gösteren hadisedir.
  • ülkenin geldiği son nokta ...
  • insanin oldugu yerde onursuzluk ve haysiyetsizlik de vardir. dogada baska ornegi yok mesela. ama bizler muthis canlilariz. cunku spor arabalara binebiliyoruz.
  • kuaförün sahibi a haber e yaptığı açıklamada resmen özür diliyor, daha önce de defalarca öncelik tanıdığını utanmadan belirtiyor. en son müşterinin biri sırasını vermediği için olay olmuş.
  • yalnız paylaşılan görseller, instagramda muhalif linkler hep ahaber, takvim olunca olayın doğruluğu ciddi şüphede kalıyor. normalde muhalif olan linkler de inkar ediyor. yani akp’nin hukuksuzluk haberlerine tepki gösteren bizlerken, ahaber, takvim gibi basın organları da kafasına kumun altına gömen grupken şimdi tam tersi bir durumdayız. yani kafamızı kuma gömmeyelim aktroller gibi. ama bunu yapınca da bu haberdeki aktroller gibi oluyoruz. ilginç duygular içerisindeyim. ben adaleti destekliyorum ve haklı olan kazansın diyorum. ancak bu mümkün mü, bilmiyorum. chp bu başlıktaki diğer entrymde talep ettiklerimi yapmadı, şimdi zan altında bırakmak istemiyorum ama neden doğru dürüst bir açıklama yapmıyorsunuz? bu konuda haksızız, gereğini yapacağız, ilgezdiler’i ihraç ettik partiden uzaklaştırdık diye bir açıklama yapsanız bu başarılı bir pr çalışmasına döner ve sizin lehinize sonuçlanır. şu ülkede yanlışı öven çoğunluk var ama kimse şüpheli konumdakilere güvenmiyor. neden bu konumdasınız hala?

hasbelkader size oy verenler sizi savunamıyor şu an, bence acilen bir açıklama yapılmalı. ya da şu var, kuaför haksız ve biz sırf emekçi diye onu savunmaya daha yatkınız. kanıtla o zaman kuaförün haksızlığını? ilgezdi’nin açıklaması yeterli mi? şu konumdayken?

kafa karışıklığım geçmiyor, bu konudaki ilk entrymin üzerinden 24 saatten fazla zaman geçmesine rağmen. ayrıca ilgezdilere de hiç güvenemiyorum. umarım tatmin edici bir sonucu olur bu konunun. benim gibi size zorla, kendilerini kandırarak oy veren, kemik olmayan kitle var sizden açıklama bekleyen. bizi de düşünün azıcık.
  • bunlar hep vardı , sosyal medya yoktu. bilmiyordunuz. her dönem yüzlerce binlerce vardı bunlardan.
hesabın var mı? giriş yap