şükela:  tümü | bugün
 • olayın yaşanıp yaşanmadına dair kanıt var mi demisler.

  haberi yapilmis. kişilerin beyanları var.. demek ki yasanmis

  http://www.hurriyet.com.tr/…-o-gun-ne-oldu-41417699

  ülke bu kadar otoritesinin etkisindeyken, sen sırf seni bekletiyorlar diye dükkan muhutletip kişisel egolarını yetkilerinle tatmin edemezsin arkadaş.. senin buna hakkın yok.

  iktidar ve muhalefet oyları bı kadar dengede iken, bir tek oy bile önemli iken, kamuoyunda muhalefeti zor duruma dusuremezsin..

  belediye başkanı olduğun ilçede sen başkan adayı olmasan da sokaktan geçen herhangi bir vatandaş chp'den aday olsa yine de o kazanir. yani senin bir özelliğin yok..

  türkiye'de bir tane bile akp'li, mhp'li "bu ilgezdiler chp'li, biz de chp'ye boy verelim" demez.. ama bu olayları okuyan ve muhalefete oy vermeyi düşünen, iktidardan yeni kopmuş iktidar yanlısı "amaan demek ki eline yetki geçince bunlar da böyle yapıyor" deyip oy vermekten vazgeçebilir.

  senin bunu kişisel egonu tatmin etmek için yapmaya hakkin yok..

  yok arkadas..

  yok.

  sinan aygün ne yapıyorsa bu kişi ve karısı da aynısını yapıyor..

  bu kişi ve karısı acilen ihraç edilmelidir.. bakın bu olayların yaptırımı olmazsa muhalefet zarar görecektir..

  senin ne hakkın var benim geleceğimi saçma sapan bir ego yüzünden berbat hale getirmeye?
 • 2015 mv seçimleri için aday belirlemeyi ön seçimle yapan chp yönetimini takdir etmiştik fakat anlayamadığım mahmut tanal gibi her chp'linin ihtiyaçlarına koşarak cevap veren biri nasıl birinci çıkmaz diye bizzat tanal'a sordum ve cevap:
  "battal kesenin ağzını orantısız açtı"
  evet bel bşk partinin delegelerine rüşvet vererek eşini ön seçimde birinci yaptı.
  sahip oldukları mal varlığı , savurdukları para , yaşadıkları hayat bu tipolojinin hepsinde benzer dostlar.parti fark etmeksizin!..

  akp'li chp'li fark etmez , ortalama vatandaşın yansımasıdır bu adamlar.
  allah hepsinin belasını versin.
 • partisi farketmiyor, gücü eline alana sikini millete sokma derdinde.
 • en az yozlaşmış siyasetçi kadar suçu varmış gibi gözüken kuaför.
  muhtemelen bu gamze mi ne mi ( yıl olmuş 2020 bizim millet hala siyasetçilerin önünde saygı duruşunda falan bulunuyor) siyasete güvenen hangi artistse, kadın ilk dükkana geldiği zamanlarda tum kuafor agamsin, paşamsin, türkiye'nin gururusun muhabbeti çekip bal döküp, değil tirnaklarini saç maç ne varsa her yeri yalayip egosunu bol bol sisirdiler, sonra bir iki gidip gelmeden sonra zubuk muhabbetinde olduğu gibi aman kocisinden rica et, bizim asma katin ruhsatını halletsin gibi kendince verdikleri rüşvetin karşılığını istediler. bu gamze de böyle emrine amede kuaför bulduğu için kocisinin basının etini yedi, kocisi de verdi ruhsatı gitti.
  siyasetçi bu durur mu? asma kat karşılığı kuaför hizmeti rusvetini çatır çutur yemeye devam etti. kuaför bir iki idare etti sonra düşünüp bu zübükten kurtulma yolunu düşündü. nasıl olsa elinde artik kapı gibi asma katin ruhsati vardı. punduna getirip siyesetçiyi seçmen kitlesi önünde rezil etti, itibarına saldırdı. böylece ayağını kesti siyasetçinin dükkandan.
  zubuk baktı? bu küçük zübükler asma katin ruhsati için verecekleri rüşvetten caydilar, bir de üzerine kişiliğine saldırdılar, sismis de sismis egosunu indirdiler, hemen kocisine gitti. oje yoksa kaçak katiniza ruhsat da yok dendi, siz kimsiniz ki benim karımın egomusuna saldırıyorsunuz dedi. sonrası malum.
  bu tür olaylar iktidar muhalefet fark etmez siyaset mevkisinde makam alınca kendisini bir anda yarı tanrı olarak görmeye başlayan tüm zübüklerde görülen sıradan bir davranıştır ve evet etrafında bu kadar çok zubukcuk olmasa bu zubukler de değil kuaför, halk ekmek kuyruğuna girse 1 kişinin bile önüne geçmeye cesaret edemezdi.
  bizim millet ne zaman torpille, hukuk dışı yöntemlerle cikar elde etmek icin siyasetçilere bel bağlamaktan vazgeçer ( ki önlerinde saygı duruşunda bulunmalarının nedeni de hep bu pis, kanunsuz işlerini kendilerinden yardim isteyerek yaptırtma durtusudur) o zaman bu tür olaylar da artık vuku bulmaz.
 • ne istanbul'u ne ataşehir'i ne de isimleri tanımam bilmem. olaya en uzak göz olarak bakıyorum.

  - iş yerinizde kaçak kat var ya ruhsata ekletin ya da yıkın.
  - tamam kaçak katı yıktık.
  - olsun ben yine de mühürleyeceğim.
  - mahkemeye gittim yürütmeyi durdurma verdi.
  - yok yok bana ne yine de mühürleyeceğim.

  bütün olaylardan bağımsız şu olaylar silsilesi bile olayda bir kasıt olduğunun göstergesidir.

  türk insanını yoldan çıkartmak istiyorsan ona makam ver. adının önüne bir sıfat gelince kendinden geçiyor bizim insanımız.
 • chp seçmeninin ne kadar koyun olduğunu kanıtlayan hikaye. şu hareketi yapabilmesi için oturduğu koltuğun garanti olduğuna inanması lazım.
 • şu durumu savunan insanda zerre beyin yoktur.
 • senelerdir ataşehir belediyesi türkan saylan tıp merkezi’ndeki maceralarını ağzımız açık dinledik.
  bu kuaför olayı baya bi hafif kalıyor onların yanında.
  neyseki ataşehir bölgesinde oy kullanmıyorum. az da olsa şükran sebebi
 • ülkenin her kademesi leş. ey ilgezdi sen bizi diğer güruh gibi sonuna kadar destek tayfası mı sandın ! derhal partiden ihraç edilmelidir. burda kendisi için öncelik isteyen ilgi budalası kadın kimbilir siyaset yaparken ne öncelikler veriyor. ayrıca asma kat yapıp belediye ile ilişkisi ile işi çözen kuaför de canı yanınca değil de baştan öncelik vermeyi bırakacaktı. alayı yüzsüz bunların .
 • iktidar değişirse bile bu ülkeden bir cacık olmayacağının ispatıdır.