• link

chp'nin yeni yönetiminde halkla ilişkiler gamze hanım'a teslim edilmiş.

bir izleyin bakalım samimiyet namına bir şey bulabilecek misiniz?

benim gördüğüm cumhuriyet halk partisi siyasi ömrünü tamamlamış durumda. bu kadro nasıl bir sefalettir?
    belli ki birkaç ilçe, birkaç semt yetiyor arkadaşlara.

yazık.

edit: gençler, yeni bir sosyal hareket gerekiyor. partilere güvenmeyin. kimlik siyasetine, mezhepçiliğe batmamış sağduyulu bir hareket çok şey değiştirir. çözümü aramızda arayalım.
  • yapay zeka değil miydi lan bu?
  • ayıptır be kardeşim... 15 yaşındaki youtuber çocuklar bile bundan daha profesyonel video çekiyor.
    iktidarı muhalefeti toptan yakalım ülkeyi harika olur.
    dediğim video...
  • bu ne abi? şaka mı?

insanın kendini sikememesi ne kötü. 2700 izlenme... şu kadından daha insansı robotlar üretiliyor artık... ülkeye gel...
  • ben gamze akkuş ilgezdi
    1969 da istanbul’da doğdum
    bıdıbıdıı ıdıdındıdıdıbdıdındıdıdıbıdıd
    sonra evlendim, eşim ataşehir belediye başkanı oldu, ortalığın anasını ağlattık beraber, sonra bastım parayı vekil oldum, sonra bastım parayı kendi istediğim adayları da vekil yaptım.

sizin allah belanızı versin, kendi özgeçmişini kağıttan bile okuyamayan tipleri getirdikleri yerlere bak.
    bu mu halkla ilişki sağlayacak?
    şehit evine cenaze taziyesine fuşya renkli kabanla giden kadın mı?
    oldu...
  • dehşete düştüm izlerken. hatta tamamını izleyemedim. ne bu ilkokul müsamere videosu mu? allah kahretsin ya. diksiyon, beden dili, hitabet sanatı; hiçbirşey yok. sen nasıl siyasetçisin? bu göreve nasıl geldin? yazıklar olsun. getirildiği göreve bakın vallahi sinirden telefonu ısıracağım. beter olun ya vallahi yeter.
  • bastım eksiyi çıktım. erdoğan ve sülalesini duyduğumda nasıl titreme geliyorsa, artık bunları da duymaya tahammülüm kalmadı.

rezaletler halkasından sadece biri olan videodur.
  • chp bana oy atmayın temalı çalışmalarına tam gaz devam ettiğini gösteren videodur.
  • bence ak parti chp nin yönetim kadrosuna sızdı ve gelmemesi gereken kişileri önemli yerlere getiriyorlar ki chp kendi içinde yanıp tutuşsun.
    beter olsun.
  • bu kadını bir yerlere getirme çabası niye anlamıyorum. zaten ismi türlü hadiseler nedeniyle kötü anılmış, halkla ilişkiler sorumlusu olarak alıp vitrine koymak niye?
hesabın var mı? giriş yap