şükela:  tümü | bugün
 • soyadı taşcıer'miş. 2011'de chp ankara 1. bölge 14. sıra adayıymış. 2015'te ise aynı yerde önseçimden 5 çıkmış. bir de eczacıymış. hukukçu, siyaset bilimci vb olmamasına ve ekran tecrübesizliğine rağmen cnn türk'te çok iyi bir performans sergiledi. program boyunca yandaşlara 3-4 kez hık dedirtecek sorularla dalıp kafa göz patlattı. sayılarının artması temennimdir.
 • ankara 1. bölge 5. sıra milletvekili adayı olmuş chp'den. 2011'den beri uğraşıyordu.
 • kendini bilmez militan polise nasıl da haddini bildirmiş. helal be. işte böyle chpli vekiller olmalı ki chp güç kazansın. mücadele sokakta kazanılır. devam sayın vekilim. bu arada gamze hanımı orada yalnız bırakan diğer chpli sözde vekiller de umarım bu hanımdan ders alırlar.
 • an itibari ile cnn turk'te dikkatimi cekti, chp'nin baraji bile asmamasi gerektigini bana gostermis ankara milletvekili , dayanagi olmadan asilsiz atan, satasan, dinlemesini bilmeyen, tutarsiz bir sahsiyettir.

  türkiye'deki hicbir siyasi parti ve siyasetcilerinden haz almayan birisi olarak izlerken utandim, demek baskasi adina utanmak bu olsa gerek.
 • odtü'de ağaç kesimini durdurmak için çabalayan güzel insan. chp ankara milletvekili.
 • odtü için gösterdiği çaba ile takdir toplamıştır.
 • odtü ağaçları için çırpınan kadın. takdir edilesi. merak edilen diğer milletvekilleri nerede ??
 • bugün odtü için yaptıklarıyla beni epey fethetmiş harika milletvekili.

  mecliste nice odtü mezunu varken, bizzat odtü'nün içinden gelen bir ihanet çetesinin elinde iktidarın payandası olmuş bir odtü varken, eczacılık fakültesi mezunu gamze taşcıer'in odtü için can hıraş verdiği mücadele, tedrisattan olmasa da gönülden bizlerden birisi olduğunu göstermiştir. bir odtü mezunu olarak benim gözümde nice odtü'lüden daha odtü'lüdür. iyi ki aday gösterilmiş, iyi ki seçilmiştir. her şeyden önce bir türkiye, bir ankara değeri olan odtü'nün, odtülünün hakkını aslanlar gibi savunmuştur.

  benim, bizim, bizlerin diktiği o ağaçların katlini içimin alması mümkün değil. biz diktik o ağaçları lan ağaç dikme şenliklerinde, tek tek bizim oradaki her bir ağaç. pazar sabahları erkenden kalkıp kazmalarla küreklerle şarkılarla türkülerle biz gidip diktik onları, o ormanı biz yaptık. siz bir kesersiniz, biz yine gider bin dikeriz, o mesele değil. mesele odtü. bak siz bilmezsiniz bunu. anlamazsınız. odtü'lü olmanız hiç gerekmez bunu anlamak için, gamze taşcıer tam da bunun örneğidir. insan olmanız lazım, insan.

  teşekkürler gamze hanım.
 • hiç tanımadığı bir insana karşı senli benli konuşabilen kaba, şovmen vekil . (bkz: hiç tanımadığı insana sen diye hitap eden öküz)
 • odtü'deki hukuksuz ağaç katliamını önlemek için gösterdiği çabayla takdir kazanmış milletvekilidir.

  https://twitter.com/…ier/status/1148149387027243008
  https://twitter.com/…ier/status/1148169114382405632
  https://twitter.com/…ier/status/1148193494827241472