1. muhtemelen çok parası olandır.. fakat diğer ekipmanları koy kenara, gap tişörtü giyenleri yakın zamana kadar güneydoğu anadolu projesi'ni kapsayan turlara katılmış da urfa'dan antep'ten vs hediyelik tişört satan yerlerden almış sanırdım..

  bunun bir benzerini diesel'de de yaşamışımdır..

  şu modayı takip etsem iyi olacak artık..
 2. gap t-shirt: üzerinde kolum kadar marka yazısız ürünü bulunmayan sikko tasarımlara sahip marka.

  özel üniversite: burslu değilse gerizekalı.

  iphone: severek kullanıyorum, ancak salak birisinin elinde çok harcanır, yukarıda burslu olmayan kesime giriyorsanız almayın, blackberry alın.

  audi: o kadar parayı haketmeyen tasarımlara sahip gap'in arabacası.
 3. parası olan adamdır ve ekşi sözlükte bunlarla dalga geçilmesini zerre sikine takmaz. hatta sözlüğe bile girmez büyük ihtimalle. bütün bunları geçtim, zengin düşmanı kompleksli insanlardan çok daha fazla saygı duyulması gerekir.
 4. ekşisözlük'ün insanları tektipleştiren kafa sahibi yazarlarının evvelden iyi bir gözlemci özelliği vardı, artık onun da ortada olmadığını gösteren dörtgendir...

  bu dörtlemeden audi + iphone + özel üniversite üçlüsünü parasını basıp edinen adamın gap tişört giyme ihtimali yoktur... gap'i sen ben gibi ekonomi yapan adamlar alır, en kötü ihtimal aynı gruptan banana republic giyer bu arkadaşlar...
 5. zipponun unutulduğu dörtlüdür. zippoyu dahil edersek beşli yapabiliriz hatta d&g güneş gözlüğüyle altıya tamamlayabiliriz.