şükela:  tümü | bugün
 • ahmet coban(bkz: ahmet çoban)'in yeni bebeği. adam genius. makas'ı makas yaptı, gitti şimdi de yeni marka yarattı. kötü yapılmış saçı tamir ediyorum diyor, markanın ismi de bu yüzden garage hair repair. salonun üst katındaki vip odası şahane. şarap ve müzik eşliğinde güzelleşiyorsunuz ya da muhteşem bitki çayı ve kahve eşliğinde :=) tek atımlık kurşununuz varsa buraya gidin derim.
 • ahmet çoban'ın levent'teki yeni salonun adı. keyifli olmuş, trendy olmuş. yeri de burada.
 • istediğiniz kadar reklam yapın, müşterilerinizin söylediklerine kulak vermediğiniz müddetçe 10 yıl içinde işini sahici yapan biri çıkar sizi piyasadan siler süpürür. açık bir saç rengi istememe rağmen önce beni ısrarla doğal rengime ikna ettiler, peki! fakat netice saç rengimden daha koyu bir renkti. böyle bir hata da olsun diyelim. ne boyayan gelip ilgilendi, ne sahibi ahmet çoban. şöyle bir kısaca gelip doğru renk deyip gidiverdiler. ömrümde ilk defa böyle bir kuaförle karşılaşıyorum. nasıl olur da bir kuaför müşterisinin sonuçtan memnun olup olmadığını dinlemez... falanca ünlü kişi değilseniz muameleleri bu sanıyorum; fakat reklam videolarında gözlerini aça aça yarım yamalak bildikleri kelimelerle (yarabbi bir de garaj'lı hair'lı repair'lı bohem burjuva bir isim de bulmuşlar!) ürün ve hizmet pazarlarlar. o kadınlar arası törensel güzelleşme fasılları markete düşünce sonuç bu oluyor, ne bekliyorsun eclipse!
 • saç tasarımına yeni bir soluk getiren inanılmaz yetenekli, çok da iyi yürekli şahane adam. aynı zamanda bir instagram fenomeni. (bkz: ahmet çoban)
 • caddebostan subesinde caglar diye bir adam var asla ve asla kendisine gitmeyin. paranizla rezil oluyorsunuz. sacimi kestirdim bir tarafi uzun bir tarafi kisa oldu. duzelttirmeye gittim hem benimle zitlasti hemde daha beter yapti.

  bu kadar para veriyorsak memnuniyetle ayrilmakta isteriz musteri olarak. resmen rezillik. nasil ahmet coban bu caglar denen adami ise almis aklim almiyor.

  nisantasi subesinde murat var. kendisini tavsiye ederim. harika bir insan ve inanilmaz yetenekli.

  ahmet coban'a tavsiye : cok guzel birsey tutturdun garage hair repair olarak caglar denen kisinin orada yeri olmadigini dusunuyorum. kimsenin ekmegiyle oynadigimdan degil ancak musteri olarak bu kadar yuklu miktarda parayi sac icin gozden cikariyorsak sonucta bizi mutlu etsin bir zahmet rezil etmesin.