şükela:  tümü | bugün
 • ahmet coban(bkz: ahmet çoban)'in yeni bebeği. adam genius. makas'ı makas yaptı, gitti şimdi de yeni marka yarattı. kötü yapılmış saçı tamir ediyorum diyor, markanın ismi de bu yüzden garage hair repair. salonun üst katındaki vip odası şahane. şarap ve müzik eşliğinde güzelleşiyorsunuz ya da muhteşem bitki çayı ve kahve eşliğinde :=) tek atımlık kurşununuz varsa buraya gidin derim.
 • istediğiniz kadar reklam yapın, müşterilerinizin söylediklerine kulak vermediğiniz müddetçe 10 yıl içinde işini sahici yapan biri çıkar sizi piyasadan siler süpürür. açık bir saç rengi istememe rağmen önce beni ısrarla doğal rengime ikna ettiler, peki! fakat netice saç rengimden daha koyu bir renkti. böyle bir hata da olsun diyelim. ne boyayan gelip ilgilendi, ne sahibi ahmet çoban. şöyle bir kısaca gelip doğru renk deyip gidiverdiler. ömrümde ilk defa böyle bir kuaförle karşılaşıyorum. nasıl olur da bir kuaför müşterisinin sonuçtan memnun olup olmadığını dinlemez... falanca ünlü kişi değilseniz muameleleri bu sanıyorum; fakat reklam videolarında gözlerini aça aça yarım yamalak bildikleri kelimelerle (yarabbi bir de garaj'lı hair'lı repair'lı bohem burjuva bir isim de bulmuşlar!) ürün ve hizmet pazarlarlar. o kadınlar arası törensel güzelleşme fasılları markete düşünce sonuç bu oluyor, ne bekliyorsun eclipse!
 • saç tasarımına yeni bir soluk getiren inanılmaz yetenekli, çok da iyi yürekli şahane adam. aynı zamanda bir instagram fenomeni. (bkz: ahmet çoban)
 • caddebostan subesinde caglar diye bir adam var asla ve asla kendisine gitmeyin. paranizla rezil oluyorsunuz. sacimi kestirdim bir tarafi uzun bir tarafi kisa oldu. duzelttirmeye gittim hem benimle zitlasti hemde daha beter yapti.

  bu kadar para veriyorsak memnuniyetle ayrilmakta isteriz musteri olarak. resmen rezillik. nasil ahmet coban bu caglar denen adami ise almis aklim almiyor.

  nisantasi subesinde murat var. kendisini tavsiye ederim. harika bir insan ve inanilmaz yetenekli.

  ahmet coban'a tavsiye : cok guzel birsey tutturdun garage hair repair olarak caglar denen kisinin orada yeri olmadigini dusunuyorum. kimsenin ekmegiyle oynadigimdan degil ancak musteri olarak bu kadar yuklu miktarda parayi sac icin gozden cikariyorsak sonucta bizi mutlu etsin bir zahmet rezil etmesin.
 • gereksiz pahalı bir işletme. insan kendi bakımına elbette para harcayabilir, ancak servet yatırmaya gerek yok!

  bu yönünün yanında toplumsal duyarlılığı da olmayan bir işletme.

  6.3 şiddetindeki 12 haziran 2017 izmir depremi hakkında bir çok kuruluş geçmiş olsun mesajı yayınlarken bu kuaför kendince şirinlik yapıp, depremle dalga geçmiştir.

  facebook linki

  silinirse diye caps

  saç kesme ve boyamanın yanısıra, nerede ne zaman ne konuşulacağını öğrenmeleri şart! zira insan olmak bunu gerektirir.
 • iki gün önce nasıl bir ortammış tecrübe etmiş oldum; öncelikle, ahmet bey'e, sabır diliyorum; istekleri bitmeyen o kadar kadınla çalışmak ve memnun etmek inanılmaz zor olsa gerek ki kendisi gözlemlediğim kadarıyla, herkesle de tek tek ilgileniyor. işini iyi yapmaya çalışan bir insan, bu nedenle başarılarının devamını diliyorum.
 • en yakın arkadaşlarımdan birisinin ricası üzerine paylaşmak istediklerini buraya aynen kopyalıyorum. bu mekana gitmeden önce aşağıda yazılanları bir okuyun derim.

  "1 ay önce nişantaşı'ndaki garage hair studio'ya gittim. anladım ki internette araştırıp gördüğünüz kötü yorumların hepsi gerçeği yansıtıyormuş. istediğim şey saçlarımın arasında yer alan, eski boyalardan kalma az miktardaki kızıllıkları düzelttirmek ve doğal bir ışıltı vermekti. biraz da erkeklerin saç traşı olduğu makine ile saçlarımı kestirtmekti. saçımı öncelikle açtılar ve bu şekilde kızıllıkların gideceğini söylediler. bu arada tekrar belirteyim kızıllık çok azdı, sadece benim takıntımdı. boyama işlemi bitip, saçıma doğal ışıltı verme işlemi de bittikten sonra saçlarım seren serengil'in eski saç rengine döndü. sonra koyultmalarını istedim. toplamda beş saatte bir şekilde istediğim tona yakın bir tona ulaştı, ve şunu da belirteyim, saç uzmanı dedikleri adama beğenmedim deme şansınız yok, sizi dinlemiyor bile, sadece muhteşem oldu diyor. fakat asıl sorunu yeni yeni anlıyorum, saçlarımı mahvetmişler. her duştan çıktığımda saçlarım topak topak dolaşıyor ve taramam yarım saat sürüyor. bir aydır çeşitli maskeler ve yağlarla saçlarımı iyileştirmeye çalışıyorum, hala da başaramadım. bu mekanı kimseye tavsiye etmiyorum, kimse gidip de mekanın popülerliğine aldanmasın, dünyanın parasını bayılmasın."