şükela:  tümü | bugün
  • öğretmenlik alan sınavı için iptal davası açtığını duyduğum kurum. ancak aslı var mıdır dava ne aşamadadır herhangi bir bilgim yok. eğer iptal ettirebilirse büyük bi rezaletin onune gececeklerini düşünmekteyim.
  • kaliteli öğretmenlere sahip, güzel manzaralı dersane. meşrutiyetin girişine gel, geldin mi. kaldır başını, orası işte. terasa çıkarsan ki çık, cam kapıdan girdiğinde hemen sağında uzun boylu siyah giyen bir adam görürsen ver selamı çekinme, benim o. ayrıntılı bilgi için yeşillendirin.
  • okulun girişinde her gün bu dershanenin el broşürünü dağıtıyorlar. kendimden bildiğim, çevremde de gördüğüm şu ki kimse o broşürleri incelemiyor. herkes o insanın işini kolaylaştırmak adına kendisine uzatılan broşürü alıyor ancak kampüse girer girmez ilk gördüğü çöpe atıyor. bu yıllardır böyle. yani demem o ki bu işe harcayacağınız paraya çok daha mantıklı şeyler yapabilirsiniz sayın garanti akademi yöneticileri.
  • bazı efsane öğretmenlere sahip olan kurumdur, kesfettikletim sunlar;

matematikte tolga **aşmış matematikci**
    (yemin ediyorum hic boyle mat. dinlemediniz)

şu araya matematikçi orkun'u sıkıştırayım ders almadım henüz ama methi kendisinden önce yürüyor.

tarihte emre
    (politize olmadan ustunu basini parcalayan adamlardan, bayildigim stil)

turkcede sevinc
    (turkan soray asaletinde, guzel mi guzel bir de, sorulari cerrahi bir uslupla irdeliyor, osym'ye karsi tek kisilik türkçe defansımız)

yds de bilal
    (dersi dolu dolu, her bosluga bir bilgi yapistiriyor, sıkıştırıyor. bir de bir ses tonu ve o arada miril miril konusmasi acayip seksi, bence kendisi "belki" farkinda bunun)

ve tarihte evren
    (bu beyefendi de politize degildir, konulari mantigi ve baglantilariyla verir, katiyen ustunu basini parcalamaz, narin bir tavirla dersini anlatir, arkasina bakmadan ceker gider..!)

hepsi can!!!

edit: liste guncellenecektir.