şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öğretmenlik alan sınavı için iptal davası açtığını duyduğum kurum. ancak aslı var mıdır dava ne aşamadadır herhangi bir bilgim yok. eğer iptal ettirebilirse büyük bi rezaletin onune gececeklerini düşünmekteyim.
 • kaliteli öğretmenlere sahip, güzel manzaralı dersane. meşrutiyetin girişine gel, geldin mi. kaldır başını, orası işte. terasa çıkarsan ki çık, cam kapıdan girdiğinde hemen sağında uzun boylu siyah giyen bir adam görürsen ver selamı çekinme, benim o. ayrıntılı bilgi için yeşillendirin.
 • okulun girişinde her gün bu dershanenin el broşürünü dağıtıyorlar. kendimden bildiğim, çevremde de gördüğüm şu ki kimse o broşürleri incelemiyor. herkes o insanın işini kolaylaştırmak adına kendisine uzatılan broşürü alıyor ancak kampüse girer girmez ilk gördüğü çöpe atıyor. bu yıllardır böyle. yani demem o ki bu işe harcayacağınız paraya çok daha mantıklı şeyler yapabilirsiniz sayın garanti akademi yöneticileri.
 • bazı efsane öğretmenlere sahip olan kurumdur, kesfettikletim sunlar;

  matematikte tolga **aşmış matematikci**
  (yemin ediyorum hic boyle mat. dinlemediniz)

  şu araya matematikçi orkun'u sıkıştırayım ders almadım henüz ama methi kendisinden önce yürüyor.

  tarihte emre
  (politize olmadan ustunu basini parcalayan adamlardan, bayildigim stil)

  turkcede sevinc
  (turkan soray asaletinde, guzel mi guzel bir de, sorulari cerrahi bir uslupla irdeliyor, osym'ye karsi tek kisilik türkçe defansımız)

  yds de bilal
  (dersi dolu dolu, her bosluga bir bilgi yapistiriyor, sıkıştırıyor. bir de bir ses tonu ve o arada miril miril konusmasi acayip seksi, bence kendisi "belki" farkinda bunun)

  ve tarihte evren
  (bu beyefendi de politize degildir, konulari mantigi ve baglantilariyla verir, katiyen ustunu basini parcalamaz, narin bir tavirla dersini anlatir, arkasina bakmadan ceker gider..!)

  hepsi can!!!

  edit: liste guncellenecektir.
 • bugün yds kursuna başlayacağım akademi.
  piyasadaki en uygun kurs olduğu için buraya kaydoldum. şimdilik şunu söyleyebilirim: manzarası güzel..
  memnuniyet durumuna göre burayı zaman zaman editleyeceğim.

  edit 1: bilal hoca'yı sevdim. güzel anlatıyor. ancak biraz daha konsantre olması lazım.

  edit 2: konsantre oldu kerata. iyi gidiyo dersler.

  edit 3: sanırım bilal hoca dışında hiçbir şey kaliteli değil burda. verilen kitaplar leş. kitap dediğim de şu: siyah beyaz fotokopileri spiralleyip verdiler. konu anlatım kitabı zaten yok. test kitabı, defter ve vocabulary kitapçığı verildi.

  öğrenci takip sistemi yok. etüt saati yok. birebir ilgilenme yok. neden en ucuz kurs olduğunu şimdi anlıyorum.
 • kursa bilgi almak için gelen öğrencilere , 10 günlük kamp sürecimize katılmak istermisiniz diyerek ön başvuru belgesi adı altında bir belge imzalatarak, herhangi bir nedenden dolayı kamp a katılmadığınızda o parayı sizden tahsil etme uyanıklığına kalkan kurum . milli eğitim den müfettişlerin bu ankara daki kurumu denetlemelerini rica ediyorum.
  terbiyesizliklerini bir kaç adım daha öteye geçirerek bu parayı almak için defalarca mesajla taciz ediyorlar. sizi kamp başlangıç sürecinde aramamalarına rağmen aradık diyerek üstüne de tüy dikiyorlar. yani dertleri öğrenciler bu belgelere imza atsın ve biz kamp adı altında hırsızlık yapalım. uzak durun.
 • kpss için kayıt olduğum kurum. genel olarak memnunum da ama bazı hocalar çok uçuk şeyler anlatabiliyor. sevinç hoca türkçe de efsanedir, tarih de ise evren hoca berbattır, hiç beğenmiyorum. kendisinin dersini bıraktım anlattıkları yüzünden sınıfla birleşip beni dersten soğuttular saolsunlar ancak tarihten soğutamadılar. anlattıklarına örnek vermek gerekirse kayıp bizans hazineleri, tc sınırların da yapılan ufo enkazı çalışmaları, tc'nin yaptığı kimsenin bilmediği gizli antlaşmalar( lan gizli ise sen nereden biliyosun?) gibi şeyler söyledi. sınıfla birlikte birbirlerini gaza getirip komplo teorisi üzerine komplo ürettiler neyse. orkun hoca iyidir, coğrafya da salih hoca fena değildir ama suriye nüfusuna 60 milyon diyerek beni tarumar etmiştir, halit hocaya coğrafya için efsane diyorlar onun dışında kpss e hocalarla değil sizin çalışmanızla olur. evrensiz dersler.