• orta olcekli bankalar arasinda en iyi servis veren banka secildi. ayni odulu 1996(ya da 97) 'da da almisti. cok guzel bir basari.
  • grafikleri, navigasyonu ve kullanımı[programı] itibariyle en iyi atmye sahip olan banka... çocukluktan beri bu bankada hesabımın olmasını isterdim, oldu... isteyince oluyor.
  • uch dort yıldır reklamlarında yaptıgı politik derecede klas shekıl sayesınde turk halkının sempatıosını kazanmısh banka. tantım ve reklam ıshlerını yuruten grubu tebrık etmek lazım.
    bankaların yılbashlarında tashaklı mushterılerıne yaptıkları hedıye yalaklıgı olayını bu yıl ınce bı shekılde durdurmushlar, üzerınde : "gelecege hediye, sizden ve garantiden" yazan natural bi kurshun kalemle, bu yıl sıze bı gulumseme ve ıkı ıshıldayan goz hedıye edıyoruz dıyen bı kartpostal yollamıshlar ve acıklamıshlar;

    "garanti olarak sizin için ögrencilere burs veriyoruz. daha chok eli kalem tutan gencimiz olsun ve daha aydınlık bi geleceğe kavuşalım diye. sizin yeni yılınızın da böyle mutlu ve gulumseyerek gechmesını dılerız" şeklinde.

    chok hoshuma gıttı, mutlu oldum fılan umarım "gıderlerı kısalım, nasılsa kımse kontrol etmez" nıyetlı bı palavra degıldır