şükela:  tümü | bugün
4821 entry daha
  • valla toplasaniz 3 bankayla falan anca calistim turkiye'de, ama bu kadar uyuzunu henuz gormemistim. gittigim sube bana hesap cuzdani verme zahmetine bile katlanmadi, hadi tamam kimin umrunda hesap cuzdani dedim sallamadim o an; (gerci diger subelerde actiran arkadaslarima verilmis, sikayet edecegim) ama dun kart alirken yaptiklari muameleye sinirim bozuldu.

musteri iliskileri servisi addettikleri cam kapili odaya gittim, "iyi gunler kartim gelmis de onu alacaktim," diye. kadin "hm kimliginizi birakip disarida bekleyin" dedi - hayatimda bir banka subesinden ilk kart alisim degil, niye beni odadan kovdugunu anlamadim oncelikle.

sonra ne isi varsa onu halledip kendi kapisina iceriden tikladi, bir "buyrun gelin" falan da yok. "buraya imza atmaniz gerekiyor," dedi ve ben daha imzayi atarken kagidi tutup acele ettirdi (ki imza kontrolu yapsalar tutmayacagindan eminim, cunku aceleden duzgun atamadim).

keyfimden degil bu arada, maas hesabi olarak kullanilacagi icin actim; yoksa is bankasi'nin ustune gul koklamam. umarim maas hesabinda eft parasi almiyorlardir zira parami bunlarda 1 gun bile tutmayi dusunmuyorum. ha aliyorlarsa da gider atm'den ceker bankamatik'ten yatiririm, gene de bunlara birakmam.

edit: telefonla aradilar, gerekli uyarilari yapacaklarini soylediler. bize de tesekkur etmek duser, bana boyle hizmetle gelin.
10 entry daha