şükela:  tümü | bugün soru sor
5497 entry daha
  • 6 ay önce bunları yaşadım. aradan geçen süre zarfında bana iki ayrı kart pazarlamaya daha çalıştılar. tabii ki hepsi aidatlı. ve maddi çözüm sıfır oldu. bu arada 251 tl olan aidat 305 tl olacakmış. kart aidatı almama taahhüdü vermedikleri sürece kredi kartını iptal edeceğim önümüzdeki ay. 305 tl aidat nedir, insanlar site aidatı vermiyor o kadar.

--- spoiler ---

önceden aşağıdaki entry i girmiştim. burada insanlar aidat idaesi aldiklarini yazmışlar hem de düşük islem tutarlari ile. beni halen mağdur ediyorlar.

"17.500 tl limitli kredi kartım var bankadan. 251 tl aidat kesmisler. neredeyse her ay gırtlak dolu ve bir gün dahi ödemelerimi aksatmadım. geçen sene kart yeni açılmıştı 220 tl aidat karşılığında 1000 mil hediye ettiler. yeni müşterideyim tanımıyorlar haliyle diyerek 220 tl karsiliginda 1000 mile tamam dedim. aradan geçen 1 sene sonunda bugün aradim ve yine 1000 mil hediye edebiliriz sadece dediler.

görülecen o ki 1 sene önceki haliniz muamelesi görüyorsunuz istediğiniz kadar düzenli ödeme yapın 251 tl karşılığında 1000 millik değeriniz var deniyor.

sektörün icinde olmasam her banka böyle herhalde diyeceğim ama bu yapilan müşteri sadakatini baltalamaktan başka bir şey değildir.

251 tl nin iadesi çok basit ve asla düzenli ödeme yapanlar için karşılığı 1000 mil değil.

umarım talebime olumlu dönüş alırım tarafınızdan ve size yakışan marka farkindaliginizi koruyor olduğunuzu hissettirirsiniz.

unutmayınız ki kaybedilen her müşteri kaybedilen bir servettir.

edit: buradan iletişime geçip ulaştılar. çikan hanımefendi sadece şöyle kart var böyle kampanya. bilmediğim ekstra hiç-bir şey söylemedi. en kısa sürede iptal etmek farz oldu. 250 tl aidat. hey gidi. bari 1000 degil 5000 mil de. ms statünüzü classic plus yapalım de. gercek anlamda çözüm odaklı olma konusunda çok zayıf olduklarını tekrar görmüş olduk.

bunu burada onbinlerce kişi okuyor oysaki, bunu kendi lehlerine çevirmek için acil aksiyon almaları gerekirken sadece gaz almaya çalışıyorlar. sunulan çözüm sadece bu."
    --- spoiler ---
  • garanti cidden buyuk pismanliktir. kimden ne kadar kopartirsam diye ugrasir durur ve alabildigi kadar tum paranizi sizden almaya calisir...

enpara ve cepteteb gibi hizmetler dururken, garantiden olabildigince uzakk durunn
  • garanti bankası ile maaş müşterisi değilseniz çalışmayın net
  • yıllardır çalıştığım ancak artık çalışmama kararı aldığım banka. kredi kartı ve ek karttan yüksek miktarda üyelik ücreti talep ettikten sonra dalga geçer gibi çok düşük bir ücretin iade edilebileceğini söyleyen banka ayrıca.

kredi kartlarımın kapatılmasını istedim. kartlarım kapatıldıktan sonra bütün hesaplarımı da kapatacağım. bir daha bu banka ile çalışmayı düşünmüyorum.
8 entry daha