şükela:  tümü | bugün
6253 entry daha
 • turkiyenin acik ara en kötü niyetli bankasi. net. dikkatli olmak lazim. kesinlikle güvenilir değiller.

  postan cihazindan cektigimiz paraya "aylik cekim limiti"ni bahane ederek coktuler. bloke kaldirilmasi icin subeye gittigimizde maaş odemelerimiz icin "soyleyin onlar da idare etsin, salgin var" diyorlar. genel müdürlüğe yazı yazıldı, bloke kaldırılmasını red ettiler. gerekçeleri adıma bir haciz( e devlette hiçbir yerde gözükmeyen ) olmasıymış.

  normalde anlasmamiz postan cekilen tutarin ertesi gun bize gecmesi seklinde. kendilerine ya da baska birine en ufak bir borcumuz olmamalarina ragmen paramiz hesabimiza 30 gun sonra gececekmiş. idare edecekmişiz. ufak bir meblağ da değil. bana hayatimin en kotu bankacilik deneyimini yasattilar. tum calisanlarina tesekkur ediyorum.

  edit: baya bi mesaj geldi herkese yapiyorlarmis bunu. mafya misiniz lan!!
 • kredi kartları ekstrelerini kesip para dilenen banka
 • (bkz: herkes kendi faizini belirlesin) sorarlarsa bankalar kredileri öteliyor dersiniz. detayı önemli değil!
 • bankalar arasında en tiksindiğim banka garanti bankasıdır !!!
 • mümkünse hiç çalışılmaması gereken bankadır.
 • sistemlerinde ciddi sıkıntı oluşmuş banka. hesap hareketleri extresinde görülen ile donem içi işlem birbirini tutmuyor. birseyler limittem yemiş ama ne olduğu belli değil. cagri merkezi de göremiyor sorunu. direkt kapattım kartımı.
 • aradığım da müşterilerim var niye arıyorsunuz diyen banka nedeni de şu kredi erteleme talebinde bulunuyorum kendileri eşimle görüştüklerini söylüyorlar ama ben bekarım aradıkları saatte de işteyim kimle görüşüp bilgi verdiniz diye arıyorum bunun için uğraşıyorum sistemden diyorlar bu kadar çok aramayın diyorlar ama ben ulaşamıyorum arama nedenim de o benle görüşmeyip eşimle konuşmuşlar olmayan eşimle
 • yıllardır ticari müşterisi olduğum, dünya üzerindeki en lanet, yamyam bankadır. firma batırır. bu bankayla çalışacağınıza gidin efendi bir tefeciyle çalışın. şu dönemde bile kredileri erteledik diye reklam yapıp faiz bindiriyorlar. umarım tez zamanda silinip gidersiniz.

  edit: ''madem bu kadar şikayetçisiniz neden kullanıyorsun?'' diyenler olmuş. çünkü hiçbir bankanın kredi vermediği zamanlarda bile bu banka anında kredi verip, sizi aciz ve çaresiz durumda kaba tabirle kucağına oturtur. sonra işleriniz yoluna girse bile o krediyi kanınızı emmeden kapatmazlar. özellikle ticari kredilerde, erken kapama faizlerini hiçe sayıp, kar zarar hesabı yaparlar. ( bu arada bu fırsatçılığa geçtiğimiz günlerde merkez bankası bir tebliğ yayınlayarak müdahale etti. bankalarca ticari müşterilerden alınabilecek ücretlere ilişkin basın duyurusu ticari kredi kullanan müşteriler muhakkak başvuruda bulunsunlar. bunlar bu tebliğ de takarlar mı? sanmam!

  diğer yandan, bu bankadan memnuniyetini bildiren yazarlar olmuş. eminim ki bu yazarlar kişisel işlemlerini bu bankadan yürütmekte olup, kredi işlemleri 3,5 bin gibi rakamları geçmemektedir. sizler bu bankanın kanını emeceği potansiyele sahip değilsiniz. sizler bu bankanın sevimli bonusları olmanın ötesine zaten geçemezsiniz. ben bu bankadan memnun bir tane ticari müşteri görmedim. ama unutmayın ki bu ülkenin ticari gelişimi kobilerin gelişimiyle mümkündür, ve dolayısıyla bu gelişimin önüne geçen bu bankaların sizlere de zararı dokunmaktadır.
 • bildirimde sağlığınız için temassız özelliğini kullanın diyen ama verdiği kredi kartının temassız özelliği olmayan banka.(kart yeni arkadaşlar 2 ay önce geldi)
 • yıllardan beri türkiye'de en leş bankalardan bir tanesi. bunlarla çalışmayacaksınız, bu kadar basit.
177 entry daha