şükela:  tümü | bugün
  • kredimi ertelemek için aradığımda ek faiz yükü bindirileceğini bildiren banka.

öğleden sonra şubeye gidip net öğrenecem neymiş bu ertelemenin maliyeti?

edit: evet değerli krediseverler, aradaki 2 ay boyunca işleyen faizi kalan taksitlere eklemek suretiyle taksit öteleme yapıyor garanti.

bari bu döneme has ayrı bir faiz oranından faizlendirselerdi...

özetle ötelemekten vazgeçtim.
  • henüz günü gelmemiş kredi ödemesi için bir gün önceden ''hatırlatma'' adı altında dürtüklemeye başlayan ve ödeme gününden itibaren de, her geciktirdiğiniz gün, sabahın 5'lerinde bile mesaj atan, arayan tacizci bankadır. yatacak yeriniz yok sizin allahsızlar..
  • son bir senedir düzenli olarak aşağıya inen kurum.. uzun yıllar süren ilişkimizi sonlandırdım.
  • kamu bankasına taahhüdünü verip 3 yıllık promosyonunu almış emeklileri ısrarla aramaya devam eden banka. aynı kişiye şubatta 450 lira teklif edip, şimdi rakamı 1000 tl + 200 tl bonus yapmaları ayrıca ironik.
  • 65 yaş üstüne sokağa çıkma yasağı var, kredi kartı ödemesini nasıl yapacağım diye arayan müşterisine jandarmayı çağırın onlar sizi getirsin diye akıl veren banka.

müşteri söyleneni yapmak zorunda kalmış. jandarmayla beraber şubeye gidip ödemesini yapmış. hasta olmayacağının garantisi! var mı?

peşin edit: 65 yaş üstünden bahsediyoruz, bahsi geçen kişi 70'li yaşlarını sürüyor, herkes internet bankacılığı kullanabilecek diye bir kaide yok.
  • bugün yolladıkları sms ile son yaşanan durumlardan ötürü şubelerdeki yığılmaları vs. azaltmak için 30 nisan 2020 tarihine kadar havale ve eft ücreti almayacaklarını beyan eden banka. bu sars-cov-2 bunları da dize getirdi ya, insan gerçekten hayret ediyor.
  • "müşteri numaranız müşteri iletişim merkezi kurulumuna açık değildir"

diye bir yanıt alıyorum 444 0 333 nolu hattan hatta 630 nolu hatta aynı şekilde... 4 saattir kafayı yedim...

bu problemi "kart numaranızı ve şifrenizi girerek giderebilirsiniz" diyor
    sesli yanıt
    kart elimde ve kartı aktif olarak kullanıyorum...herşeyi yaptığım halde hatalı giriş yaptınız diyip kapatıyor...illa şubeyemi gidelim?
  • turkiyenin acik ara en kötü niyetli bankasi. net. dikkatli olmak lazim. kesinlikle güvenilir değiller.

postan cihazindan cektigimiz paraya "aylik cekim limiti"ni bahane ederek coktuler. bloke kaldirilmasi icin subeye gittigimizde maaş odemelerimiz icin "soyleyin onlar da idare etsin, salgin var" diyorlar. genel müdürlüğe yazı yazıldı, bloke kaldırılmasını red ettiler. gerekçeleri adıma bir haciz( e devlette hiçbir yerde gözükmeyen ) olmasıymış.

normalde anlasmamiz postan cekilen tutarin ertesi gun bize gecmesi seklinde. kendilerine ya da baska birine en ufak bir borcumuz olmamalarina ragmen paramiz hesabimiza 30 gun sonra gececekmiş. idare edecekmişiz. ufak bir meblağ da değil. bana hayatimin en kotu bankacilik deneyimini yasattilar. tum calisanlarina tesekkur ediyorum.

edit: baya bi mesaj geldi herkese yapiyorlarmis bunu. mafya misiniz lan!!
  • kredi kartları ekstrelerini kesip para dilenen banka