şükela:  tümü | bugün
 • kredi karti aidati olarak her alti ayda bir gacirt diye gecirmeye devam eden banka. zaten kestiginiz faizlerden dolayı belimi dogrultamiyorum ! allahtan korkmaz banka! bunun bir de oteki tarafi var!
 • çalışılmaması gereken banka.

  2 sene önce yıllardır hesap işletim ücreti almadıkları öğrenci hesabımdaki bütün parayı bir anda hüpletmişler (bkz: hesap işletim ücreti). çok bir para değildi ama haftasonu elimde kalan tek paraydı, yani benim için gayet önemli bir paraydı. bunun üstüne iadesi için şubeye başvurdum. iade edemeyeceklerini bildirdiler. sonra tüketici hakem heyetine başvurdum, para iade edildi, ama bu sefer banka avukatları dava açtı. hesap kullanıcısı olarak tüketici olmadığım, bu nedenler tüketici mahkemesine başvuramayacağım, bu yüzden iade edilen ücretinin tekrar tahsil edilmesi ve mahkeme masraflarının tarafımdan karşılanması gibi bir sonuç çıktı. yargıtay da kararı onadı. mahkeme masrafları 650 lira kadar tuttu, yargıtay'a başvurmak da 150 lira. bu süre içinde hesabımda ne bulduysalar (70- 30) dava masrafı diye çektiler, yani hesap işletim ücreti iadesi başvurusu bana yaklaşık bin liraya mal oldu.
 • hiç sevmediğim bankadır.

  babamın arabasını aldığım için, adamcağız yanında ogssini de verdi, bugün ogsyi doldurmak için internet bankacılığı'na girdim ve de ogs benim üzerime olmadığı için işlemi yapamadım. alo garanti'yi aradım, ogsnin araba sahibinin üzerine alınması gerektiğini, bir araca sadece bir tane ogs alınabileceğini söyledi. araba hala babamın üzerine olduğu için haliyle ogsyi de sadece babam doldurabiliyor, işin ilginç yanı, yeni bir araba aldıkları için, garanti bankası'ndan da sadece kişi üzerine bir ogs alınabildiği için ailede ogs faciası yaşıyoruz. köprüden geçmeme kararı aldık. müşteri temsilcisinin sunduğu alternatifi de değerlendirmeyi planlıyoruz.

  "hanfendi bence bu kadar uzatmayın, kgs alın, kgs ile geçiş yapın"

  nefret ediyorum senden doğuş grubu!
 • an itibariyle kurtulduğum banka. müşteri temsilcisinin birine, binlerce insanın kart aidatlarının geriye dönük olanlarını bile aldıklarını, benim ise sadece kartımı kapattırmak istediğimi anlatmak için yaklaşık bir 15 dakika uğraştım ama sonunda oldu. öylesine şartlanmışlar ki kart aidatı dediğiniz anda susmaksızın bu ücreti geri vermeyeceklerini, iptal edemeyeceklerini ve şikayet etmek istiyorsanız mahkemeye, hakem heyetine vs. gitmeniz gerektiğini söyleyip duruyorlar. kadın 10 dakika falan konuştu, sustu, ardından birbirimizi dinlemezsek anlaşamayacağımızı söyleyip kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim. sanırım biraz utandı ve neden diye bile soramadı. son kart aidatımı da haram zehir zıkkım ederek ödedim ve kartımı kapattırdım.

  digiturk ve garanti bankası'nı hayatımdan çıkarttım, rahatladım. deneyin, memnun kalacaksınız.
 • hayatimdan cikartmaya az kalmis olan bankadir. kredi kartimin aidatlarini eskiye donuk olarak istedim hakem heyetinde bekliyorum, biliyorum ki hakem heyetini kazansam bile mahkemeye gidecekler bir de utanmadan avukatlarinin ucretlerini de benden isteyecekler. hesaplarimi bosalttim 10 yil kalsin oyle para yatirmazsam ancak babayi kesebilirler benden.
  al burda baba gel de kes.
 • hayatıma sokmasınlar deyu, hayatıma hiç sokmadığım bankadır kendisi.
 • bugun arayip, "saglik sigortanizi yenilemek ister misiniz" diye soran banka. meger iki senedir sigorta ayagina para cekiyorlarmis benden bilgim disinda. yok dedim yenilemiycem. hala daha utanmadan "neden ama ihtiyaciniz olabilir allah korusun basiniza birsey gelirse, aylik 7 lira bisey bilmemne" diyor. yav dedim yaptiracak bile olsam sirf iki senedir bilgim disinda benden para cekmenizden dolayi size yaptirmam. "peki ben iptal ediyorum o zaman iyi gunler" dedi kapatti.
 • anneme, kredi karti borcunu yatirirken deprem sigortasi satmis banka, bir de oyle bir anlatmislar ki, sanki o sigorta zorunlu. zaten zorunlu deprem sigortasi var bizimkilerin.
  ben aldim goturdum subeye iptal etmek icin, her zaman hal hatir bilmem ne soran bankadaki kadinin surati feci dustu, ters ters cevaplar verip kil oldu bana mal.
 • musteri hizmetleri sizi ararsa eger 2 defa caldirir kapatir. (ki biz geri arayalim, onlara yazmasin) (duzenli olarak, 4 gunde 20 defa, her biri 2 caldiris)
 • borcunu vaktinde ödeyen müşteriyi sevmeyen banka.