şükela:  tümü | bugün
  • rezalet olmayan rezalet. abartmayın mk.
  • paylaşılan ekran görüntüsünde bir problem görünmüyor, entry de yazılanı okuyunca düpedüz asıldı sandım. adamın özel numaradan araması neden problem olsun nerden ulaşıcak allah aşkına ? whatsapp ta artık official bir iletişim aracı oldu. gerek içerik gerek üslup görünen kısmı ile sadece yapılan işlemle alakalı. bence sen kız arkadaşına güvenmiyorsun. çoğu durumda olduğu gibi yine rezalet yok dağılalım.

(bkz: ben sana değil çevreye güvenmiyorum)
  • herifin yazım yanlışları daha büyük rezaletmiş. yeşim diye hitap ettikten sonra yine ikinci çoğul şahıs kullanmış. kafası karışık galiba. yazarın kız arkadaşı, taciz boyutuna varmadan mevzuyu aksettirmeseymiş iyiymiş. olay çıkacağı yoksa da olay çıkabilir. önce kendisi net bir tavır koysaydı. günde on iltifat alan kadınlar var. herkes gidip birine söylese, dünya savaş alanı olur. herif münasebetsiz hırtonun biriymiş o ayrı. eğitimsiz olduğu belli zaten.

(bkz: yazık la kimin müşteri temsilcisiyse)
  • gayette rezalettir. hic bir temsilcinin bu sekilde musteriye hitap etme sansi,yetkisi ve haddi yok.

yapacagin sey oncelikle garanti hakli musteri hattini arayip sikayet kaydi actirtmak. ve sikayet sonucunda yapilan uygulamayida ogrenmek istedigini belirtmek. hirsini alamazsan sirasi ile sikayetvar,hazine mustesarligi ve bddk ya da sikayet edebilirsin. ancak bu ikisi buyuk ihtimal temsilcinin kovulmasina yol acar cunku bu tarz sikayetler direk gmy yada en kotu mudur imza/gorusunden gecer. ust yonetime giden bu tarz sikayetlerde de aksiyon aci olur. ben ilgili kisinin taseron bir sirkette destek elemani olarak calistigini dusunuyorum. garanti bu tarz kisileri bunyesinde barindiracak kadar kurumsalliktan uzak degil.
  • ulan ben arıyorum 3 saatte bağlanamıyorum asıl rezalet bu. beni de keşke özelden arasalar.
  • rezalet olmayan rezalettir.

adamın günahını almayın, mesajinda bir şey yok. bence sen hanım arkadaşı pardon arkadaş dedim kızma..bana da sarar şimdi, yengeyi fazla kıskanıyorsunuz siz. bak siz dedim yanlış anlamayın.

gözden kaçmış : (bkz: entry nick uyumu)

edit: imla
  • rezalettir, asker arkadaşın mı lan o senin ne ara yeşim hanımdan yeşim' e geçtin?
    bankanın sanmıyorum kurumsal whatsapp hesabı ya da onaylı bi geri dönüş şekli olsun.

abin yaşındayım diye kıvırma kısmı daha kötü, iyi aq o zaman çağrı merkezini aradğınız da size yaşa göre "naber yaprağım" diye telefonu açsınlar...

tarık denen arkadaşı şikayet edin, bazı insanların kurumsal hayatı öğrenmeleri başka türlü mümkün değil. bir musibet bin nasihatten iyidir.
  • buna rezalet diyen vatandaş bugün benim denizbank ta başıma geleni duysa ne diyecek çok merak ettim.
  • insanlar bana bey, hanım demeli egosuna kurban gitmiş temsilci rezaleti. iş yerindeki 40 yaşındaki ustaya bile bey dedirten birinin kız arkadaşına nasıl ismiyle hitap edebilir bu ahlaksız?
    bu bana bey denecek, ahmet bey, fatma hanımlar yurt dışında yok arkadaşlar. adam hanımefendiyle sizli bizli konuşmuş, hanım dememiş çok mu? bunlarla uğraşmıyor avrupalı, amerikalılar.