• bak bak bak

uluslararası process bağlamında para değilmişmiş.

garanti bankası çalışanlarına da, uluslarası standartlarda maaş ödüyor dimi?
    o yüzden bizlerden euro bazlı etf ücret alıyor dimi .mınoğlu?

savunanı gondiklesinler dediğim ücrettir.
  • yapılan işlemin teknoloji maliyeti 0.0002 kuruş falandır. bankanın hizmet olarak soktuğu para ise budur. ben de çok uyuz oluyorum hatta değiştirebilirm bankayı. enayi sanıyorlar heralde insanları. müşterisini keriz yerine koymayan banka maliyeti hemen hemen olmayan bir işlem için para almamalı. sen zaten hesabımda duran para ile para kazanıyorsun.
  • benden 9.50 tl alıyor!

lan adamına göre muamele mi yapıyor bunlar?

ha ben veriyor muyum? tabii ki hayır!
    maaşın yattığı ilk gün garanti cep üzerinden şubeden randevu alıyor ve hiç sıra beklemeden tüm paramı çekip enpara'ya yatırıyorum.

birileri karlı müşteri olunmadığından demiş ama madem öyle ne diye her gün kredi kartı kakalamak için arıyorlar?
    onlara da kredi kartlarını sırf bu saçmasapan ücretleri dolayısıyla istemediğimi söylüyorum.
    sonuçta enpara'nın kredi kartını kullanıyorum. istediğim şekilde taksit de alıyorum, aidat vermiyor, aidat alıyorum.
    faiz takıntın yoksa hesaptaki parana günlük faiz de alıyorsun. faturalarını düzenli ödüyorsun.
    diğer kredi kartlarını kapattım. hesapları tek bir yerde topladım. kafam rahatladı yeminle!
    dahası adamların benim için bunca yaptığını da buradan yazıyorum ki onlar gibiler çoğalsın. * *

enpara reklamı gibi olmuş ama bırakın da olsun!
    onlar olmasa ayda 10-15 eft yapan birisi olarak minimum aylık 100 tl, yıllık 1200 tl gömülecektim bu bankaya!
    ha ondan önce kuveyt türk ve onun gibi bir kaç banka daha almıyor ama kredi kartı ve uygulama kolaylığı gibi nedenlerden dolayı ben enparayı tercih ediyorum. siz diğer almayanları da tercih edebilirsiniz fakat kesinlikle garanti, işbankası, akbank gibi bankalara en azından böyle basit konularda söğüşlenmeyin!
  • (bkz: https://www.garanti.com.tr/…e_hizmet_ucretleri.page)

edit: türkiye'de yaşayan bir asgari ücretlinin günlük net gelirinin %10'undan fazlasına tekabul etmekte. evet türkiye'de.
  • gelir gerekiyor ise app'i de ücretli yapmalılar mı mesela?
    ya da garantili olabilmek için de ücret ödemeli miyiz?

garanti bankasının işlem ücretleri feci derecede kazık. bitti gitti sayfalarca tartışmaya gerek yok.
  • saat 16:00 dan sonra 9,5 tl ye çıkıyor sanki bana ekstra bir şey yapıyorlar ama bize müstahak. işimizden dolayı günde 5 6 eft yapıyoruz baktım olmayacak enparaya geçtik şirketçe mis gibi oldu. herkes bir gün enparalı olacak.
  • enpara sayesinde kurtulduğum bankanın eft ücretidir. senelerce paramı çarçur etmişim bu bankada.
  • o yuzden enpara
  • kesinlikle bankanın kendisine şikayet edilmesi gereken saçmalık.

sevgili arkadaşlar, kurumsal firmalarda şikayetler çok önemlidir. firmalar gelen şikayetlere cevaben olumsuz dönseler de, gelen şikayetler istatistikleştirilir ve amirlere sunulur. bu tip ücretlerden yoğun şikayet geldiğinde, size cevap olarak hizmet sözleşmesi ve bankacılık mevzuatı gereği alma hakları olduğunu bildirseler de kayıtlara bu konuda şikayet olduğu geçiriliyor. ve müşteri memnuniyetine ilişkin politika belirlenmesi aşamasında bunlar tekrar gündeme geliyor.

o yüzden şikayet edin, o anda çözülmeyeceğini bile bile de olsa şikayet edin.
  • garanti bankası türkiye'nin en çakal yönetici sınıfına sahip bankasıdır.yillar önce benzin alisverisinden kazandiginiz bonusu her yerde harcayabilirken sadece aynı akaryakıt firması dışında kullanilmamasi kuralını bu ibneler icat etmiş ve sektöre yayılmıştır general electric bunların ortağı iken kurdukları internet mobil altyapısı neredeyse hiçbir bankada yoktur.hicbir ürünü lansman tarihinden 6 aydan uzun süren bir avantaj sunmaz.ama ilk çıktığında sağlam cokulmesi gerekir.birinci sınıf süzme soyuculardir.en fazla dikkat edilmesi gereken bankadir.
hesabın var mı? giriş yap