• bugüne kadar bir şekilde çalıştığım şirketlerde hep mecburi olarak kullanmak durumunda kaldım. fakat tiskiniyorum kendilerinden.
  • aynı durumu bugün yaşadım. yardım için bir yere para göndermiştim. ancak eft işlemi için 6.75 tl ücret kesmesi tiksindiriyor. yazık amk size de mi yardım edelim?
  • büyük yavşaklar. söz konusu banka ile bütün ilişkilerimi kestim. tavsiye ederim.
  • soyguncuların alası.
    tüm bankalar gibi garanti bankası da soyguncudur.
  • (bkz: maaş hesabı)
    (bkz: internet bankacılığı)

bu sayede 5 senedir eft/havale ücreti odemedim.
  • ziraatten yapı kredi world kartıma transfer yaptım ve 9 tl ücret aldı. bu da başka bir soygun.
  • saat 5 ten sonra eft yaptığımda olandır.

ne gerek var?
    sabah hallederiz.
  • cepteteb hesap kullan eft ücretsiz
  • gelir gerekiyor ise app'i de ücretli yapmalılar mı mesela?
    ya da garantili olabilmek için de ücret ödemeli miyiz?

garanti bankasının işlem ücretleri feci derecede kazık. bitti gitti sayfalarca tartışmaya gerek yok.
  • siz istiyorsunuz ki eft yaptığınız için banka gelip size çeyrek taksın.

edit:

takanlar nasıl takıyor?

--- spoiler ---

herhangi bir pazardan pay almaya çalışırken müşteriye cazip gelen fırsat sunmalısın.
    --- spoiler ---

- garanti bankası maaş müşterisinden havale, eft ücreti almıyor. diğer müşterilerden alıyor,
    ücret almayan bakkalar başlıca: enpara , teb, kuveyt, albaraka (benim bildiklerim bunlar), garanti ile pazar paylarını siz kıyaslarsınız artık.
    bunların ücret almama sebebide maaş müşterisi olmayan potansiyel müşteriyi kendi müşterisi yapma çalışmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap