• tüm bu ücretler yüzünden kurtulmak istediğim ancak dağ gibi borcum olan banka.
  • takanlar nasıl takıyor?

işbu entry "siz istiyorsunuz ki eft yaptığınız için banka gelip size çeyrek taksın" girdisine ithafen yazılmıştır.
  • garanti bankası'nın 6.75 lira eft ücreti almasının yanında neredeyse bir o kadar havale ücreti alması olarak devam edebilir başlık hemde maaş müşterisi olduğum halde ve tanımlı olduğum halde.
    ekleme:bilyoner'e yapılan havalelerde 3 tl alması var birde.kupon yaparım o paraya.
  • zorla garanti musterisi olan insanlarin problem etmesi gereken durum.
  • o yuzden enpara
  • bu kadar hizmet için gelir lazımmış. ulan açlıktan sürünüyor zaten bankalar.

bankaya diyecek bir söz yok. kendi fiyat politikaları. beğenmeyen kullanmaz. eft ücreti almayan kuruluşlara yönelin.
  • maaş müşterilerine özel masrafsız eft filan diye ikide bir reklam göndermesini biliyorlar. dedim madem masraf yok bir transfer yapayım. ekranda 8 - 9 lira mı ne bir masraf çıktı, müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım ve saat 16.30'u geçtiği için ücret alındığını söyledi. çok şakacı bir bankadır kendileri, size yaptıkları karşısında hep gülersiniz. *
  • başlık baya eski herhalde ben atm den hesaba hafta içi 20 haftasınu 25 tl veriyorum
  • başlık baya eski herhalde ben atm den hesaba hafta içi 20 haftasınu 25 tl veriyorum.
  • (bkz: enpara) kardeşim her yerde söylüyoruz bırakın şu bankaları diye. hadi maaş hesabınız olur anlarım da başka türlü insan işi değil.

ben de kredi kartını yapı krediden kullanıyorum çünkü alışverişlerde avantajlı oluyor. fakat nakit işlerinde kesinlikle enpara kullanıyorum. istediğim gibi para gönderiyorum. hatta belli şartları yerine getirince, fatura ödeme vs gibi, her ay 3 kez dilediğin bankadan ücretsiz para çekme hakkın oluyor ki hayat kurtaran bir şey.
hesabın var mı? giriş yap