şükela:  tümü | bugün
  • içinde bir adet çok sevimli kız barındıran, insanın izledikçe baba olası gelen reklamdır

tabi türkiye'de babalar bu kadar anlayışlı ve tatlı dilli değil genel olarak -özellikle erkek çocukları varsa- ama olması gereken baba figürü budur.
  • sonunda kızına bakışıyla boğazımı düğümleyen bir baba içeren reklam.
    ulan sanki götümüzen kan alan bankalar değilmiş gibi şöyle duygusal reklamlar yapmıyorlar mı, deli oluyorum.
  • çok şeker bir kızçe oynuyor reklamda. babası da hep arkasında. ne güzel la...
  • içinde yağmur adında inanılmaz güzel ve tatlı kız çocuğu barındıran reklam. böyle kızım olsa başka ne istenir.
  • çok başarılı olmuş. tebrikler kurgulayanlara.
  • duygusu yerinde bir iş olmuş... zaten bizde ne eksikse ona hayran oluyoruz. bu sadece baba-kız reklamı için değil, dandik bir hollywood romantik-komedisi izlerken bile, arada burnunuzun direği sızlamıyor mu yahu?
  • türkiye'de böyle baba var mıymış dedirten reklam.

o değil de çok özendim be.
  • reklam bitince bende "çok iyi insanlar lan bunlar, borcumun kontrolsüzce arttığını anlatırsam bir kerelik silebilirler sanki" duygusu uyandı. ama o kadar iyiler ki kıyıp aramadım. çalışıp ödeyim en iyisi.
  • (bkz: batesmotelpro)
  • güzel fakat yeşilden bıktıran bir reklam olmuştur. anladık garanti rengin yeşil.