• reklam bitince bende "çok iyi insanlar lan bunlar, borcumun kontrolsüzce arttığını anlatırsam bir kerelik silebilirler sanki" duygusu uyandı. ama o kadar iyiler ki kıyıp aramadım. çalışıp ödeyim en iyisi.
  • duygusu yerinde bir iş olmuş... zaten bizde ne eksikse ona hayran oluyoruz. bu sadece baba-kız reklamı için değil, dandik bir hollywood romantik-komedisi izlerken bile, arada burnunuzun direği sızlamıyor mu yahu?
  • garanti bankadının yaptığı tek güzel şey olmuş.
  • oha yemin ediyorum o son sahnede gozumden yas geldi. o nasi bakis lan. herkesin kiz cocugu olsun bence.
  • içinde bir adet çok sevimli kız barındıran, insanın izledikçe baba olası gelen reklamdır

tabi türkiye'de babalar bu kadar anlayışlı ve tatlı dilli değil genel olarak -özellikle erkek çocukları varsa- ama olması gereken baba figürü budur.
  • 1:50-1:56 arasi kizina bakisiyla gozumden yas getiren bir baba (oyuncu) iceren reklam.
    bunun yaninda kulkedisini animsatmistir; cadi anne, bas belasi erkek kardes, arayi bulmaya calisan minnos baba ((= gulumsetti mesai mesai ^^

baba seni cok ozledim!!!11bir
  • şimdiye kadar izlediğim en güzel reklamlardan biri.
    her zaman özlemini çektiğim çok tatlı bir kız çocuğu oynamakta.
    aralarındaki ilişki baba - kız gibi değil de arkadaşmış gibi olması çok güzel olmuş.
    mutlu bir aile tablosu.
  • (bkz: batesmotelpro)
  • izleyenlerin hesaplarından 19.9 tl babgünrek masrafı kesecek bir bankanın reklamı.
  • türkiye'de böyle baba var mıymış dedirten reklam.

o değil de çok özendim be.
hesabın var mı? giriş yap