şükela:  tümü | bugün
74 entry daha
  • maaş müşterisi olduğumuz halde bizden havale ücreti alan ilginç banka

sırf bu yüzden hiçbir ürününü kullanmıyorum.maaş sözleşmesi yaparken istemediğim halde gönderdikleri kredi kartını dahi açmadan iptal ettirdim.maaşımı bile yattığı zaman günlük 2.000 tl limitine takıldığı için farklı günlerde gidip atm den çekiyorum.paramın 1 saniye bile kalmasına razı değilim ama ekstra çekimden dolayı komisyon bile vermek istemediğim için bu yola başvurdum.umarım anlaşma biter ve tamamen kurtulurum bu bankadan
  • biri gider lig tv'yi bein sports yapar.biri gider 70 yıllık yapıkredi logosunu değiştirir.biri gider qnb ekletir.bunları yapınca çok daha kurumsal olmuyorsunuz.skimsonik isimleriniz zihniyetinizi yansıtıyor zaten.para benim her şey benim diye.marka algısını anında skip atıyorlar.haa garantinin yakınından uzağından geçmiyorum.es kaza maaş müşterisi olmaz isek ömür boyu da bu kazıkçılarla işim olmaz zaten.ama yinede markaların toplumsal hafızada yeri var.ama ülke komple satıldığı için her şey normal artık.artık küresel küresel skecekler bizi.son olarak bunu söyleyeyim aşırı derece yabancı sermaye o ülkenin mili güvenlik sorunudur.seni istedikleri gibi batırırlar çıkarırlar.hoş biz kendi kendimizi batırabilme yeteneğine sahibiz ama bu ihtimali de bir kenara koyalım.el ski ile sürekli gerdeğe giriyoruz.
  • 67 kuruş için insanları mağdur eden banka.

(#91465066)
  • bir yasal yalnış anlaşılma sonucunda haklı çıktığım halde bile benimle tek taraflı anlaşmasını iptal eden banka. gidip paraları araplara yatırmaktan başka seçenek bırakmadınız.
  • bbva olduktan sonra mı böyle oldu bilmiyorum ama bugün güvenlik konusundaki dikkatsizlikleri canımı sıktı.

şubeye gittim hesaptan para çekmek için. sıra alırken telefon numaramı kullandım ve sıra bana geldiğinde hesabımdan para çekmek istediğimi söyledim. kadının sorduğu tek soru "ne kadar?" oldu ve miktarı öğrenir öğrenmez para sayma makinesine parayı koyup bana uzattı. bu durumun şokuyla " kimliğimi istemeyecek misiniz?" diye sordum. "ekranda fotoğrafınız çıkıyor" dedi. ( 15 yaşımdaki fotodan beni tanımış nasıl olduysa)
    "peki o kişinin ben olduğumu nasıl anladınız?" dedim.

" imzanız da çıkıyor" dedi ama o bunları söylerken bana parayı çoktan uzatmıştı ve ben henüz teslim aldığıma dair imza atmamıştım. yani ekrandaki imza ile karşılaştırabileceği bir imza yoktu henüz.

kısacası sadece telefon numaramla aldığım sırayla para çektim bugün. bu bir güvenlik açığı değil de nedir?