şükela:  tümü | bugün
  • garanti bbva, dünyanın en kötü bankasıdır.
  • eski politikasını kayıp mı etti? garanti bankası daima bir şekilde hep müşterilerinden para kesen banka olmuştur, 15 sene önce de aynıydı.

öğrenciyken açtığım hesaba 50 lira yatırmıştım, internet bankacılığına bir girdim benim 50 lirayı hesap işletim ücreti adı altında hacılamışlar. o günden sonra da işim olmadı kendileriyle.
  • öğrencilik hayatında beni dertten derde sokmuş kredi kartına sahip bankanın her zaman yaptığı iş.
    müşteriyi keriz yerine koymayı geç, sana fakir ve aptal bir orospu çocuğu gibi davranıyorlar. öğrenciliğim bitsin düzenli bir işe girince hemen kapatayım bu bankanın bir daha önünden geçmeyeceğim diyordum ama bu sefer maaş hesabım da garanti oldu. kredi notum düşmüştür biraz kartı kullanıp zamanında ödersem yükselir diye düşünüp kullanmaya devam ediyorum.
    ama gerçekten bu garanti bbva nın müşterilerini keriz yerine koyup yok bok aidatı yok püsür aidatı diye sömürmesinden sıkıldım.
  • hakikaten, borcum vardı. neyse aradılar aradılar. sonra bir mesaj geldi, "borcunuz diğer hesabınızdan tahsil edildi" diye. baktım hakikaten borç yok. sonra gene aradılar borcunuz var. "e tahsil etmediniz mi, öyle bir bilgi geldi" dedim. yok işte faizi var vs vs. hayırlısı. nefret ediyorum bu bankadan
  • birileri de benim ekstreyi öderse bende kapatırım garantiyi garanti veriyorum size.
    bankalar size ay canım kıyamam paranız mi yok diyerek mi veriyor bu kartları sizleri alışveriş bağımlısı elinde olmayanı harcama dürtüsünü güçlü insanlar olarak teslim ediyor resmi kayıtta aldığın ücret cüzi bir miktar 4 tane kartım var ve toplam limiti 40.000 tl üstü şimdi hangi akla verir bu limiti banka.
    tabi ki yolmak için.
  • uzak durulması gereken bir bankanın yaptığıdır.

bu bankayı kullanırken cidden ben de keriz yerine konduğumu hissediyorum. sanki yanlışlıkla atm'lerinin gölgesinde serinlesem para isteyecekler gibi bir düşünceye dalıyorum.
  • benim de kullanmadığım bir kredi kartı var ..dün tesadüfen 124 tl ücret kesildiğini farkettim..keşke iptal etseymişim..çünkü kullanmıyorum gerçekten..kullanmadığım bir karta ücret alınması çok saçma..
    aslında bu konuda garanti bankasından ziyade devletin ilgili kurumları suçlu..defalarca kart ücretinin alınmaması yönünde ki kararlara rağmen ücret kesen bankalara bir yaptırım uygulamaması ayrı bir garabet...
  • ilgili kuruluşun adında banka ve/veya a.ş. olması yetmemiş arkadaşa anlaşılan.7 harf 2 noktalama işareti okumasını bilene neler anlatır neler halbuki.*
  • adamına göre muamele yaptığı anlamına gelir. bende garanti müşterisiyim ve kart ücreti falan aldığı yok. gayet de memnunum.
  • milesandsmiles kullacıları için aldığı kart ücretini iade etmek yerine mil hediye eden, hediye edilen milin ise alınanı karşılamadığı hesaplama sistemine sahip olan bankanın yaptığı rezalettir.