şükela:  tümü | bugün
  • eski osmanli bankasi calisanlarini sahiplenen kurulus
  • stajyer gençlerimizin kiymetini sonra anlayacaklari stajlarini yaptiklari mekan..pantolon ve kravat olayına takılmamak lazım, onun da iyi ve kötü tarafları var
  • bircok guzide codera ev sahipligi yapan firma.
  • stajerlerine bir miktar para veren, yemek ve servis imkanı sunan ama bunun yanında eşşekler gibi çalıştıran mekan...
  • bireysel başarıdan çok kurumsal başarıyı ön plana çıkaran kurum...
  • toplantı odalarına patara, göcek, fethiye, kaş, kalkan gibi isimler vererek çalışanlarının tatil aşkıyla yanan yüreklerine su serpmeyi amaçlamış şirket..
    -arkadaşlar 15.30daki toplantıyı fethiyede yapıyoruuuz..
  • bana bir ödemenin 230 ytl fazla gelmesine sebep olmuş garanti bankası kuruluşudur. yüreğimde apayrı bir yer edindiler bu hareketleri ile. geri almak için aramaları kötü oldu ama rica ederken o kadar naziktiler ki, bir kırlangıç, bir çiğ tanesi ürkekliğinde... kendilerine sürekliliğin doğanın dengesinde olduğunu hatırlatıyor, bir sonraki kıyaklarını bekliyorum.

yüreğim pırpır eder benim!
  • stajyerleri ile süper ilgilenen, insanın staj esnasında kendini en iyi geliştirebileceği türkiyenin güzide teknoloji üssü.
  • yeri* hariç her şeyi güzel olan teknoloji yuvası.
    ben burda zamanında staj yaparken bir gün birim müdürümüz ilker bey bizi kanatçı haydar'a götürmüştü yanlış hatırlamıyorsam. yani gt'de çalışıyor ya da staj yapıyorsanız ve kanatçı haydar'a uğramamışsanız bir yeriniz eksik kalmış demektir, öle lezzetliydi.
  • http://img218.imageshack.us/…image=bizimpanonv6.jpg

adresinden gerçek bir iş ilanına ulaşılabilen firma.