şükela:  tümü | bugün
  • dunyadaki yasama, binlerce yuzyil once dunya disindan gelerek, dunyaya atiklarini birakan uzaylilarin kazara sebep oldugunu ileri suren teori.

teori, bu organik coplerden canlilarin (ve insanin) evrimlestigini soyler.

(bkz: thomas gold)
  • daha once hic duymadigim ve hemen hakkinda arastirmaya baslayacagim teori.
    benim su ana kadar en aklima yatani; 12. gezegen vatandaslarinin (gunes ve ay'i saymazsak 10) afrika kitasi'na altin toplamak icin (gezegenlerinin altin tozuyla korunan atmosferini onarmak amaciyla) gelmesi, ve gereken is gucu (kole) icin dunya canlilarinin genetigiyle oynamasiydi.

bu arada bu konulara merakli yazarlarimiz icin birkac anahtar kelime ilistirmeki isterim:

(bkz: nibiru) (planet x)
    (bkz: enki) (/marduk)
    (bkz: sümerler)
    (bkz: nefilim) (bkz: anunnaki)
    (bkz: philadephia deneyi)
    (bkz: nazi ufoları)
    (bkz: ufo)
    (bkz: uso)
  • hakkında merak ettiğim şey, bu teori gerçekten bi teori ve bazı bilimsel sebepleri var mı yoksa hawking'in yapay zeka bizi yokedecek tarzı, daha tahmini bi görüş mü? çünkü en son yapılan deneylerde dünya'da ek bi etki olmadan proteinler vs oluşabiliyordu. ki bu da canlılığın başlayabilmesi demekti. bu görüş proteinlerin ve canlılığın oluşması için gereken koşulları belki optimal hale getirmek dışında ne işe yarıyor? wikipedia sayfasında referans olarak gösterilen makaleye ulaşmayı denedim malesef bulamadım.