şükela:  tümü | bugün
  • sanirim 63 style hayrani bir yazar adayi. *

nedense bana ozel mesaj atarak dinlememi onerdi; fakat hic begenmedim.
  • bedelli askerlik isteyenlere karşı daha önceden 2 tane entry girmiş olmama rağmen tek haneli iq seviyesiyle saçma sapan mesaj atan yazarımsı. zaten yeni yazar olmuş ama çaylak kafasından kurtulamamış. attığı mesajı 12 yaşındaki çocuk atmaz.

''bedelli isteyip sahte milliyetçilik''yapmakla beni suçladığı mesajın tarihi 13.04.2018

benim bedelliye karşı olduğum girdiler 18.03.2018. tamam zeka seviyen tek haneli anladık ama okuman da mı yok ? engelleyin geçin.

(bkz: #75147637)

(bkz: #75294641)
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

kendiyle hiç alakam olmadığı halde, yazdığım entryle ilgili bana bel altı imalar filan yaptığı mesajlar atıp duran, taktığına takan bi tip. ergenlikten çıkamamış belli ki.
  • nick altıma attığı iftiraları da ayrı bir tez konusu. bu gibi zekasızlarla neden uğraştığımı bile bilmiyorum da neyse. daha nickimin ironi sebepli seçildiğini bile anlayamamış. seviyesizliği, yine özellikle belirtiyorum, mesajda durduk yerde bana sataşmasıyla başlayıp aileme dil uzatmaya ulaşmış bir kişi ayrıca. doğduğum şehir üzerinden (bak memleket demiyorum) yaptığı faşistliğe giden yorumlar, ya da ne bileyim ben, işte içimden gelip yazdığım şeylere taktığı at gözlüklerinden dolayı dar ve sığ bakış açısı.. vs; bana aslında ipucu vermeliydi hiç uğraşmadan direkt engelle tuşuna basmam gerektiğine dair ama yaptık bi hata.

istediği kadar gelip nick altıma ailemle, sözde feministliğimle (ki ne ara olmuşum haberim yok, ha öyleymişsem de bu benim gözümde tu kaka değil ama ben feminist olmaktansa humanist olmaya çabalayan biriyim) ilgili ırkçı hakaretlerine devam edebilir, benim bu 'cahille irtibatı kesmeme' amatörlüğümden nemalanan son kişi olacaktır kendileri.
  • kendi halinde, potansiyeli yüksek bir yazar. kulağa epey narsist bir yaklaşım gibi gelse de, hayattan keyif almayı bilen, kimseye iftira atmamış ve kul hakkına girmemeyi yeğleyen bir yazar. ekşi sözlüğün içine düştüğü durumun paçavralaştırdığı feminist ve meriç artıkları bu başlıkta görüntü kirliliğine sebebiyet verebilirler. yapılan her güzel şeyin, başarılan her şeyin ardından bir karalama kampanyası getirilir. mesela bir hacıkızına saz çalamazsın yazarsın gelir nickaltına 2 sayfa kusar bunlar dini nereden öğrenmiş yahu, bozacının şahidi şıracı bunlar biri hacca gidiyor, birisi çalıyor, birisi de götürüyor. film çeksen ımdb 9.0 sırıtmaz. ezik karakterli bir insanı tanımla deseniz, tüm kinini ve öfkesini ve içerisinde biriktirdiği kıskançlık, hasetliği kusmak olduğunu söyleyebilirim. hayatta en nefret ettiğim şey kıskandığım biri hakkında ona tüm kıskançlıklarımı taş gibi dökmektir. siyasetle pek işim olmaz hatta hiç tabii meclis sıralarında aylık 10 bin alıp her gün yatmayı yeğlerdim fakat mv olmadığıma ve kıraathanede takılmadığıma göre siyasetle hiçbir işim olmaz. sadece sazın değerini bilin ve onu saçma cinsel fantezilerinize alet etmeyin.
  • hemşehrim olması bile ben de ayrı bir yeri olduğuna delalet iken bir de insanlığı ve güzel kalbi ile buralarda takılan kalender suser.
  • şu (#82728260)yorumu yapabilmiş su katılmamış bir ırkçı, bu "şey" hala nasıl gönderilmiyor anlamıyorum
  • kendi ülkesinde, atatürk'ün cumhuriyetinde türkçü olarak ırkçı ilan edilmiş yazar.
    faşist faşist ırkçı diyen devşirme bir feminist.
    kürtçü pkk sempatizanı yazarları nickaltımı istila ettiyse ne ala. mitozla bölünüyor bir de bunlar wara hira biji kürdan diyerek molotoflu saldırı yapıyorlar. kendileri özgürlük barış naraları atarak şehitlerle dalga geçtikleri yetmezmiş gibi, çok sıkı bir amerika israil taşağı yalayıcıdırlar...
  • ilk yanlış anlaşılabilen, tanıyınca kalbinin gerçekten çok güzel olduğunu anlayabileceğiniz yazar.
    tanıdığım en iyi insanlardan biri.
    ayrıca çok yakışıklı. allah sahibine bağışlasın.