şükela:  tümü | bugün
 • patlar bu site.acaba patladı da ben mi yeni gördüm ya da.neyse siz demedi demezsiniz :d
 • insanların gardroplarında kullanmadıkları, çok kullanıp sıkıldıkları, alıp bi kenara koyup unuttukları farkettiklerinde ise 10 kilo almadan önce aldıklarını hatırladıkları, lan acaba annemin yağ kokulu kazağı da para eder mi diye düşündüp satışa koydukları, çeşitli butiklerin fırsat bu fırsat diyerek katıldıkları, vs vs online gardrop mağazası. henüz buradan alışveriş yapmamış olmama rağmen merak içerisindeyiz efenim acaba o ürünler nasıl gelir ter mi kokar bok mu kokar diye. he bi de misal o elbisenin fotosunu çekiyorsun orada okeyiz de sırt detayı varsa neden manasızca sadece önünü çekiyorsun mal mısın?
  abi olmuyo böyle her işte biraz akıl gerek mantık gerek fazla bişiy değil olsa gerek.
 • kullanmadığımız ürünleri satışa çıkarabileceğimiz, şimdiye kadar olan alışverişlerimde sıkıntı yaşamadığım sanal mağaza.
  çok süper bir şey kanımca, yurt köşelerinde yaşamaya alışınca vazgeçtiğim şeylerden biri de kıyafetlerim olunca oldukça işime yaradı. giymediğim, daha doğrusu yanımda taşımayı külfet gördüğüm bi dolap kıyafetim var, ölü bir şekilde duracaklarına cebimde sıcak para olarak dursunlar.
  bi çanta aldım siteden ayrıca, alımda da hiç bir sıkıntı yaşamadım. bi bakıverin derim.
 • zamanında çok alışveriş yaptığım, ancak önce takası kaldırıp sonra da insanların birbirine mesaj atmasını bile yasakladığı için bundan sonra kullanmayacağım site.
 • kıyafetlerimi rahatlıkla satmaya başladığım site.(bkz: tanım)
  genel olarak sitenin tasarımı çok şahane ve kullanışlı.
  üye olmadan önce internetten biraz araştırdım bi kaç olumsuz yorum gördüm fakat yine de çok fazla alternatifi olmadığından kullanmak istedim. iyi ki şansımı denemişim, kullanmadığım bir çok elbisemi sattım akşam saatlerinde para hesabıma yattı, hem havale hem de kart seçeneği var. aldığım bir ürünle ilgili ise daha önce ufak bir sorum oldu, destek kısmından anında sorumu yanıtladılar. çok az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış ürünleri aşırı uygun fiyatlara almak için gayet şahane bir site.
 • o kadar konuşup link vermemişsiniz.
  https://www.gardrops.com/
 • alış veriş yapması çok makul ve mantıklı olan sitedir.

  insanlar, artık giymedikleri/giymekten sıkıldıkları/alıp sonradan kullanmaktan yana vazgeçtikleri kıyafetleri satıyorlar.
  üstelik iyi yakalarsanız, neredeyse hiç giyilmemiş çok kaliteli şeyleri yüzde 90 daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz

  gerçi siteyi biraz incelediğiniz zaman, insanların nasıl bir tüketim çılgınlığı içerisinde olduğunu görüp biraz üzülebiliyorsunuz da, ama bu kısımları fazla düşünmeye gerek yok, ihtiyaçlarınızı gerçekten çok ucuza karşılayabiliyorsunuz daha ne olsun!
 • kıştan yaza, yazdan kışa geçişte bir sürü çanta ayakkabı hırka vs çöpe attıktan sonra farkettiğim site.
 • abuk subuk kuralları olan,aşırı müdaheleci bir yönetime sahip,tek dertleri kar etmek olan,satıcılara zorluklar yaşatan bir site,tavsiye edilmez,dikkat ediniz efendiler..tutan bir sistemin çakmasını yapacaksınız bari içine birazda profesyonel anlayış da katsaydınız diyorum son olarak..
 • eklemeye izin verdiği pek çok ürünü bi kaç saat sonra onaylamadık diyen, orjinal markaları çakma kardeşim bu onaylamıyorum diye geri çeviren sitedir. alım yapmadım hiç o kısmına bir şey diyemeyeceğim lakin satıştaki kuralları bazen mantıklı bazen de mantıksızca uygulayabilen çalışanlara sahip.