şükela:  tümü | bugün
  • insanların gardroplarında kullanmadıkları, çok kullanıp sıkıldıkları, alıp bi kenara koyup unuttukları farkettiklerinde ise 10 kilo almadan önce aldıklarını hatırladıkları, lan acaba annemin yağ kokulu kazağı da para eder mi diye düşündüp satışa koydukları, çeşitli butiklerin fırsat bu fırsat diyerek katıldıkları, vs vs online gardrop mağazası. henüz buradan alışveriş yapmamış olmama rağmen merak içerisindeyiz efenim acaba o ürünler nasıl gelir ter mi kokar bok mu kokar diye. he bi de misal o elbisenin fotosunu çekiyorsun orada okeyiz de sırt detayı varsa neden manasızca sadece önünü çekiyorsun mal mısın?
    abi olmuyo böyle her işte biraz akıl gerek mantık gerek fazla bişiy değil olsa gerek.
  • kullanmadığımız ürünleri satışa çıkarabileceğimiz, şimdiye kadar olan alışverişlerimde sıkıntı yaşamadığım sanal mağaza.
    çok süper bir şey kanımca, yurt köşelerinde yaşamaya alışınca vazgeçtiğim şeylerden biri de kıyafetlerim olunca oldukça işime yaradı. giymediğim, daha doğrusu yanımda taşımayı külfet gördüğüm bi dolap kıyafetim var, ölü bir şekilde duracaklarına cebimde sıcak para olarak dursunlar.
    bi çanta aldım siteden ayrıca, alımda da hiç bir sıkıntı yaşamadım. bi bakıverin derim.
  • zamanında çok alışveriş yaptığım, ancak önce takası kaldırıp sonra da insanların birbirine mesaj atmasını bile yasakladığı için bundan sonra kullanmayacağım site.
  • (bkz: gardrop fuat)
  • kıyafetlerimi rahatlıkla satmaya başladığım site.(bkz: tanım)
    genel olarak sitenin tasarımı çok şahane ve kullanışlı.
    üye olmadan önce internetten biraz araştırdım bi kaç olumsuz yorum gördüm fakat yine de çok fazla alternatifi olmadığından kullanmak istedim. iyi ki şansımı denemişim, kullanmadığım bir çok elbisemi sattım akşam saatlerinde para hesabıma yattı, hem havale hem de kart seçeneği var. aldığım bir ürünle ilgili ise daha önce ufak bir sorum oldu, destek kısmından anında sorumu yanıtladılar. çok az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış ürünleri aşırı uygun fiyatlara almak için gayet şahane bir site.
  • o kadar konuşup link vermemişsiniz.
    https://www.gardrops.com/
  • gayet kullanışlı sitedir. hem satın aldım hem de sattım kıyafetlerimi. güvenlik açıkları vs. gayet iyi düşünülmüş çatır çatır çalışıyor.
  • 1 senedir kullandığım ve şu ana kadar hiçbir problem yaşamadığım "ikinci el" alışveriş sitesi.ilk başlarda sadece satış yapıyordum.son dönemde yakaladığım güzel ürünleri de almaya başladım.alım yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus satıcının ne kadar ürün sattığı ve aldığı puanlar,yorumlar.siz kargonun elinize geçtiğini onaylamadan para satıcıya iletilmiyor.bu da benim bu siteye güven duymamı sağlıyor.fakat satıcı konusunda büyük bir boşluk oluşturduğunu da geçenlerde farkettim.şöyle ki siz koyduğunuz bir ürünü rahatlıkla "satıldı" olarak gösterebiliyorsunuz.yani profilinizde 35 adet ürün sattığınızı iddia ederek insanları kolaylıkla kandırabilirsiniz.parasal anlamda olmasa da bir nevi yalancıktan kendi reklamınızı yapmış oluyorsunuz.bu durumda gözünüzü dört açıp o ürünün altında "x tarafından satın alındı" yazısını görmekte fayda var.satış yaparken dikkat edilmesi gereken kurallardan ise tam emin olamıyorum çünkü şu ana kadar paramın hesaba geçmediği ya da müşteri tarafından onaylanmadığı bir durum olmadı.bu da benim şansım olsa gerek.gene de alıcının kurduğu cümlelere dikkat ediyorum.eğer bir kişi "canım,bebişim" gibi ilginç sıfatlarla ürün altına yorum yapıyorsa pek kaale almıyorum açıkçası.ciddi alıcılarla ilgilenmekte fayda var.
  • alış veriş yapması çok makul ve mantıklı olan sitedir.

insanlar, artık giymedikleri/giymekten sıkıldıkları/alıp sonradan kullanmaktan yana vazgeçtikleri kıyafetleri satıyorlar.
    üstelik iyi yakalarsanız, neredeyse hiç giyilmemiş çok kaliteli şeyleri yüzde 90 daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz

gerçi siteyi biraz incelediğiniz zaman, insanların nasıl bir tüketim çılgınlığı içerisinde olduğunu görüp biraz üzülebiliyorsunuz da, ama bu kısımları fazla düşünmeye gerek yok, ihtiyaçlarınızı gerçekten çok ucuza karşılayabiliyorsunuz daha ne olsun!
  • kıştan yaza, yazdan kışa geçişte bir sürü çanta ayakkabı hırka vs çöpe attıktan sonra farkettiğim site.