şükela:  tümü | bugün
30 entry daha
  • lutfen ama lutfen kozmetik konusunda cok dikkat edin arkadaslar. ıceride cok sayida bariz sahte urunleri gercek diye ittirmeye calisan bir suru insan var. okuyorum hayretler icerisinde. lutfen ama lutfen markalarin logolarina iyi bakin ve ogrenin. bu sahtekarlikla ilgili youtube de tonlarca video bulunuyor. urunde batch kod istediginizde vermiyorsa kesinlikle suphelenin. urunun kodunu rengini iyice ogrenin kutusunu gercek satis sitesinden arastirin. fake mac urunlerinin yazilari cok bariz kendisini belli ediyor. gumruge takilmis filan diyorlar. kulliyen yalan. pigmenten anlarsin diyorlar yalan. karsimizda dunyayi ele gecirmek uzere olan superzekali çinliler var. cok cakallar. semt pazarlari tonlarcasiyla dolu bu sahte urunlerin. buyuk bir semt pazarinda en az 20 tezgah var sahte kozmetik satan. yerli mallara yonelin ama sahte kozmetik almayin. bu cakma ayakkabi canta giysi gibi bir sey degil. tehlikeli. teninize deyiyor bu urunler. uretim tarihleri belli degil. ıcerikleri muamma. kurşun, civa ve siyanur var diye iddia ediliyor.

gardrobunda 300 500 tane urun olup satis miktari 250 alis miktari da ortalama 100 120 olan ve aldiklarini gizleyen adamlara dikkat edin. bu adamlar sizin degerli olarak gormediginiz ve yanlis fiyatlama yaptiginiz urunleri toplayip yeniden satiyor. sonra baska bir hesapta sizin urunu satista gorurseniz sasirmayin.

sitede ikinci el ic giyim yasak ancak terden sararmis beyaz sutyenini ilk fiyatiyla koyan ve hic giymedim yazanlara da dikkat edin.

hepsinin disinda sitenin appsi hem android hem ios icin cok yetersiz. androidde duzenleme yapinca fotograflarin sirasi degisiyor. zaten iki uygulamada da hem rezerve etme hem satildi gosterme secenegi yok. satildi gosterme butonuna takilanlar olmus. gercek kullanici yorum sayisina bakarak degerlendirin. diger sitelerden sattiklarimi buradan satildi olarak isarerliyorum. takip etmesi kolay oluyor. her yerde farkli ptt kargo ucretleri yaziyor. su an nerede oldugunu hatirlamiyorum muhtemelen web de kargo ucreti standart 4.95tl olarak yaziyor. muhtemelen orayi degistirmeyi unuttular. ıos versiyonda cok sayida scroll down yaptiginizda bir sure sonra en altlardaki urunlerin icine giremiyorsunuz. bakabilmek icin once favorlere ekleyip, sonra favorilerden gidip bakmak gerekiyor.

daha cok sey yazilir ama simdilik yazmayacagim. 5 tl urune, 3 tl kargo yapmak 3 tl de komisyon almanin cok adil olmadigini dusunuyorum. kucuk esnafi bitirdiniz pesss.

edit: hem bir suru komisyon alip hem de musteri hizmetlerine surekli olarak ayni seyleri tekrarlayan kopi paste aciklamalar yapistiran soylediginizi anlamayan anlamak istemeyen temsilciler oturtan uygulama.
    yasadiginiz teknik aksakligi surekli olarak ptt ye atarak bastan savma is yapiyorlar. zebramonun musteri hizmetleri de bununki de ayni. kotu ve zamaninizi caliyor. adam gibi egitim verin sunlara lutfen.
    bu uygulamalarim hepsi birbirinin ayniymis. sorun yokken ne ala, sorun olunca musteri hizmetleri kullaniciyi cildirtiyor.
1 entry daha