• seviyorum lan sizi allah'in cezaları... tinerin hakkını en iyi siz veriyorsunuz, bir de pahali otlardan alsak kim bilir nasıl aforizmalar nasıl sanat eserleri çıkacak...
  • entry giren galatasaraylı, tiner kafası yaşıyorsunuz diyen de galatasaraylı nasıl bir beyin yapısı var bu yosmalarda.
  • basligi acan ve konuyla ilgili yazan bir tane besiktasli olmamasina ragmen kendi kendine tiner esprisi yapan zavallilar icerir...
    besiktaslilar sizin bu halinize daha cok gülüyor emin olun.
  • quaresma, babel, pepe, atiba, negredo, lens, fabri, medel, nevzat demir tesisleri artı bir miktar para karşılığında gerçekleşebilecek transferdir.
  • queresma ve babel'in arkasından lens ile birlikte forma yarışına girebileceğini düşündüğüm kişi. orkan çınar varken ne derece gereklidir tartışılır.
  • o.ç bir renklinin beşiktaşlı gibi yazması ve arkasından gelen tiner esprileri. lan hakikaten tam da bu ülkenin vatandaşı olduğunuzun ispatısınız.
  • gece fm oynarken uyuyakalmışım. (bkz: yorgan açık uyumak)
  • beşiktaş piyasa değeri;
    114,10 €

bale (son transferinin bedeli);
    101,00 €

matematiksel olarak şans devam ediyor...
  • tiner şakası da yapıldığına göre artık dağılabiliriz. böylece bir kişi daha beşiktaş ile alakalı troll bir başlık vesilesiyle beşiktaş kinini kusup gün boyu güzel bir haftasonu geçirme şansını yakalamış oldu. iyi pazarlar.
  • galatasaray taraftarının birisi gelip buraya yorum yapıyor.

sonra başka bir galatasaray taraftarı çıkıp “ tinerci bunlar höoaaa” yapıp eğleniyor.

hep söylüyorum. tadına bakmadım ama bu fetösaray taraftarının milli yiyeceği olan maklube’nin çok ciddi bir kafası olmalı.

ya da pilav yemekten iq kaybı yaşıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap