şükela:  tümü | bugün
  • çok güzel bir iptv dir. tavsiye ederim. çekinmeden alabilirsiniz.

edit: imla
  • öneri ve yorumların önemli olduğunu düşünüyorum bu gibi durumlarda. sadece spor kanalları değil, tüm ülke kanalları, belgesel, sinema kanallarını yıllardır keyifle izliyorum. ekstra ücretler ödemek yerine yıllık üyelik ile kullanmak kendinize yapacağınız en büyük güzellik..
  • twitter üzerinden yaptığı burs,forma ve iptv üyelik çekilişleriyle tanıştığım bonkör firma. sonuçta hangi iptv firması bir öğrenciye burs verebilir ki. twitter’da kullanıcıların yaptığı yorumları imrenerek okuyup sonrasında üye olmaya karar verdim. 2 aydır üyesiyim ve kusursuza yakın hizmet aldım diyebilirim. umarım bu yazdıklarımın iptv arayanlara yararı olur. en azından bir test yayını alabilirsiniz.

ulaşmak isteyenler için link: http://garibuaiptv.com/
  • şu ana kadar sorun yaşamadım. gerçekte kaliteyi akşam psg maçında göreceğiz. maçtan sonra bilgi veririm.

edit: muazzam yayındı 16 megabit hızla 4k izledim. 0 donma
  • kesinlikle piyasanın en iyisi
  • garibua iptv deneyimim...

öncelikle eş dost değilim, hatır gönüle olumlu yorum yazmam.
    rakip ip tv firması değilim insanların ekmek parasına bok atmam.
    burada yazacaklarım tamamen doğrudur.
    hepsinin video, resimleri mevcuttur isteyenle paylaşabilirim.

bende hayal kırıklığı yaratan tv.
    adına benzer gariban gibi bırakıyor bizi izlerken.
    35 mbit limitsiz fiber ile bağlanıyorum.
    bir kere kanallar var ama göstermelik çoğunda yayın yok.
    benim için amerikan ve ingiliz kanalları olsa yeter
    diğerlerini geçtim
    nfl maçlarını izlemek istiyorum, çok mu yahu?
    sadece almanya kanalları var.
    şu an en basiti zalgiris maçı var ve izleyemiyorum playback error hatası veriyor.
    bazı maçlarda donma mevcut.
    gece sinema kanalında bir şey izlerken hoop donuyor. ee devam etsin diye bekliyorsun 15 dakika sonra vazgeçiyorsun.
    eğer beşiktaş maçı donmaz ve ingiliz amerikan kanalları gelirse devam ederim yoksa benden bu kadar, güle güle garibua.

daha sonra bir gün bana whatsapp hattından mesaj geldi;
    ekşi'deki mesajınızdan rahatsız olduk, lütfen silin bizde üyelik ücretini iade edelim, üstelik sürenizin sonuna kadar izlemeye devam edin.
    hastayım dedim arkadaşa uyuyacağım, bana gelen cevap (ekran görüntüsü eşliğinde) : "uyuyacağım diyorsunuz ama ekşi'de vakit geçiriyorsunuz" kendilerine eşim ve eski sevgililerim böyle trip atmadı, teşekkürler dedim. ısrarlı mesajlar devam etti. engelledim. gecenin bir yarısı sms-ler geldi. cevap yazmadım.

sevgili garibua tv,

ekmek parası kazanıyoruz biz diyorsunuz saygı duyuyorum ama ticaret böyle yapılmaz. karşındaki adam hastayım diyor. siz onu yalancılıkla suçluyorsunuz. ekşi'ye entry girmem benim hasta olmadığımı mı gösterir? gecenin 00.54'ünde sms - whatsapp ne demek yahu?

yapmayın.

burada herkes sizin hakkınızda "olumlu" yorum yazsın istiyorsanız burası ekşi sözlük. insanların olumlu ve olumsuz deneyimlerini yazdıkları bir yer. sizin sahip olduğunuz sözlük hesabı, arkadaşlarınız ya da kullanıcılarınız olumlu yorum yazabilir, bende olumsuz durum yaşadım. üstelik bu sorunların hepsinin videosunu çektim size yollamıştım. hala duruyorlar. isterseniz bu mesaja eklerim. yani çamur at izi kalsın durumu yok. bu olumsuz durumlar çözülemedi maalesef.

işlerinizde başarı, donmayan, birçok kanalın çıktığı, müşterilerinizin mutlu olduğu bir yayın hayatı dilerim.

alttaki arkadaşa ufak bir cevap; whatsapp numarası var bende. evet , yazıyorum. karşımda dünya iyisi bir insan var, dediği cevap şu: teknik ekibe iletiyorum efendim. ya bu nezaketi çok sevdim, dünya iyisi bir insandır eminim ama maalesef çözüm odaklılık yok. tamam teknik servise ilettiniz ama sonuç ne oldu? hiç. hala dediğim kanallar yok, hala playback errorlar vs.
  • üstteki entry'e kesinlikle katılmıyorum. uzun süredir üyesiyim ve sorun yaşadığımda, anında destek sağlıyorlar. bu tür durumlarda bence buraya gariban bırakıyor yazmak yerine savaş bey'den destek almanız daha iyi olabilirdi.
  • yaklaşık 1.5 aydır kullandığım ek iptv'nin yanına aldım ve telefonda kullanıyorum. şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım, çalışmayan birkaç kanal ile karşılaştığımda mesaj atıp düzelttirdim. garibua'dan hizmet almadan birileri karalamıyordur umarım, çünkü ne sorun yaşasam bana anında dönüş oldu.

iyi bir iptv sağlayıcısı.
  • canım yayıncım sayesinde ben maçta çimleri sayabiliyorum hiç kusura bakmayın en yüksek kalitede izliyorum daha ne olsun

arkdaşlar emin olun birçok ip tv denedim sorunsuz olan çok nadir var garibua iptv de kesinlikle onlardan birisi sorusu olan arkadaşlar hiç çekinmeden beni yeşillendirebilir.
  • cokta güzel pekte güzel.