• tiyatrodan çıkmış falan olabileceğini düşündüm ama görüntü çok garip. video

edit:
    arkadaş trol de olabilir başka mantıklı bi açıklama bulamıyorum doğrusu.

edit2:
    arkadaşın kendisini bilenlerden gelen mesajlarda günlük hayatında da böyle olduğu söylenmesine rağmen günlük hayatında böyle dolaştığını düşünmüyorum ama öyle bile olsa kimse kimseye şeytan demiyor * andırıyor diyorum. "nerden andırıyor daha önce şeytan gördün mü?" diye sormayın. hepimizin algısında tanrı imgesi bile şekillenmiş durumda. hayal dünyası diye bir şey var ve benim hayalimdeki şeytanla da uyuşuyor boş muhalefet olmayın.

ayrıca arkadaşı yargıladığım falan yok keşke denk gelsem de muhabbet edip tanışsam diyorum hikayesini oldukça merak ediyorum doğrusu. kendisiyle arkadaş olmak dahi isterim özellikle böyle davranmasında yaşantısının etkisi varsa destek çıkmak isterim.

ayrıca videosu da bana ait değil ben verdiğim linkten görülebileceği üzere tamamen twitterdan görüp alışılmışın dışında hareketleri ve tarzı olduğu için * burada paylaştım. çeşitli hukuksal eleştirilerinizi ona göre yapın.

edit3
    link ölmüş yeniledim.
  • euzübillahimineşşeytanirracim o ney la.
  • kostüm partisine giderken kameraya çekildiğini fark edince iki taşak geçiyim diyen kızdır.

kabukta muz yiyor lan kız. ne olabilir ki
  • 1. kul, euzü birabbin nâs,
    2. melikin nâs,
    3. ilâhin nâs,
    4. min şerril vasvasil hannas,
    5. elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs,
    6. minel cinneti ven nâs.
  • ahahahahhaha adamın korkup yanında durmaktan vazgeçmesi efsane.
  • metrobüsün boş olmasını daha çok garipsedim.
  • elinde bir asa olsaydı, ağaçlık bir yerde bulunsaydı garipsemezdim yeminle, işi bozan metrobüs. toplumsal-gerçekçi bir teknoloji.
  • ne yobaz adamlarsınız be kız tahminen cosplay yarışmasından sonra üstünü değişmeye üşenmiş kostümlü şekilde dönüyor evine, sizin yaptığınız ise anca eleştiri.
  • hep internette gavur memleketlerinde görür imrenirdim.sonunda bizim metrolarımızda da böylesi garip tipler yolculuğa başladı.daha garibi metro bildiğin boş yani
  • beyaz poşette evine kandil simidi götüren kişinin pis tırstığı kız.
hesabın var mı? giriş yap