şükela:  tümü | bugün
  • bugün duyurulmuştur link
  • garmin'in yeni saati.6s,6,6x olmak üzere üç model olarak sunulmuş ama bu modeller daha da dallandirilabilir.600$'dan başlayıp 1150$'a kadar giden bi fiyatı var opsiyonlara bağlı olarak.en farklı özelliği güneş enerjisiyle şarj. 21günlük bataryaya güneş enerjisi ekstra 3gun daha destek veriyor.sitelerinde bir sürü kayış imkanı var ve bu cihazı satın alsam kesinlikle ekstra 3tane de mayıs falan alırdım,her biri ayrı guzel.yeni modelde ekranı biraz daha gwnisletmisler,full gps 21 saat ömrü var.grafikleri ve verileri iyileştirilmesi söyleniyor.bircok ekstra özelliği var ancak benim için esas önemli olanı nabıza ilgili sunduğu verileri.ayrica irtifa ölçümlerini daha da iyilestirmisler ki beni daha da etkiledi.
    her şeyi iyi güzel ancak maalesef ki kur farkı dolayısıyla bizim piyasaya en az bir 8000 liraya girer ki işin en üzücü noktası da bu.
  • muadil bir ürün var mı onu alalım. garmin'e ne gerek ki!!!
  • black friday idirimiyle bile 550 euro olan böbrek satmalık saat.

neyse suunto aldık da içimiz rahatladı, kahrolsun garmin
  • daha fenix 5'i mefta edememişken 6'sı icat olan saat. heralde fenix 8 çıktığında benim 5 anca geberir.
  • bugün satın aldım gayet güzel cihaz.
  • uygun fiyata buldum
    üç tane sipariş ettim.
    kendimi tutamayıp 5 sipariş daha veresim var.

bir altta yazan komedyen arkadaş doğru diyor.

48 dolara garmin fenix 6

siparişlerim sonrası tükenen stok
  • bu cihazdan alma amacı spor esnasında kalorisini, temposunu, kalp ritmini takip etmek olan arkadaşım sana sesleniyorum. günlük durumunu takip etmek isteyenler, gps kullanacağım, outdoor kullanacağım diyenler gözardı etsin beni.

en taşaklı versiyonunu (titanium pro sapphire) modelini aldım bu arkadaşın hem şık görünsün hem sporumda ne bok yediğimi kaydedeyim diye.
    sağolsun çoğu yerde artık 7 günde iade seçeneği var. test edebiliyorsun.
    bakınız... elimde suuntonun en low seviyesinden bir saat + chest strapi mevcut toplasan 1000 lira eder etmez, ikisini bir takıp denediğinizde ne kadar son teknoloji olsada ağırlık idmanında garmin baba sıçıyor. kardiyoda ikisi de benzer rakamlar veriyor, tutarlı.
    anında iade...

eğer illa garmin/suunto kalitesi olsun, nabzımı adam gibi ölçsün istiyorsanız chest strap kullanacaksınız başka çaresi yok. nedendir bilmiyorum henüz bu bilekten nabız ölçüm dalgaları kardiyo haricinde ağırlık kaldırma antremanlarında yakalayamıyor nabzınızı. o kadar para veriyorsun aldığın sonuç bu amk düşünsene...

alternatif çözüm önereyim size: herhangi bir ant+ uyumlu saat ve ant+ chest strap. hadi geçmiş olsun.
    ben ömürlük birşey kurcalarken mesela garmin instinct + strap yaptım... muazzam çalışıyor. casio gshock serisine benzer saçma sapan bir saat ama her daim savunmuşumdur, bir ürün ne kadar çirkinse o kadar dayanıklı ve performanslı oluyor çoğu malzemede.

şekilci olmayan insanlar eqlesin.