şükela:  tümü | bugün
  • garnier markasının yüz temizleme ürünüdür.
    şudur.

bunu garnier ilk başta clean&cleaner diye çıkarmıştı yanılmıyorsam, o zamanlar da iyi satmıştı.

ben gerek garnier'ın gerekse başka markaların yüz temizleme ürünlerini uzun yıllardır deniyorum. hatta yine garnier'a ait olan garnier saf&temiz neem'den çok umutluydum...

fakat döndüm dolaştım ve yine saf&temiz 3'ü bir aradaya döndüm. çünkü hiçbir ürün bu kadar güzel bir temizlik hissi bırakmıyor.

eskiden maske versiyonunu aşırı başarısız bulurdum. çünkü ürün yüzde çamurlaşır ve ne kadar suyla yıkarsan yıka, hatta maske kuruduktan sonra duşa bile girsen, bir türlü yüzden çıkmazdı.
    sanırım bu sorunu fark etmişler ve düzeltmişler.

fiyatı da indirimlerde 5-6 tl ye kadar düşebiliyor (satılan yere göre değişir, kipa'da 5 küsür liraydı son indirim döneminde).

bundan sonra köpük bir temizleyici kullanmayı düşünsem de, yine dönüp dolaşıp bu ürüne geleceğimden neredeyse eminim.
  • (bkz: tamam)
  • yeni bi nescafe mi o dediğim şey.
  • günlük kullanımı eziyet, lakin bende işe yarayan bakım ürünü.
    adından da belli üç amaçla kullanılıyor ve üzerinde günlük kullanın yazıyor. şimdi içeriği kil olan bu ürünü her gün temizleme, peeling ve maske yaptığımızı düşünelim. valla büyük eziyet. üstelik saçlara da bulaşıyor ister istemez. bir de yıkarken her seferinde gözüme kil kaçıyor ama etkili bir ürün mü? kesinlikle etkili. ben de her gün değil de arada bir aklıma geldiğinde sadece maske olarak uyguluyorum.
  • ucuncu ozelligini merak ettigim urundur. saf, temiz, baska? bir arada olan ucuncu sey nedir?
  • bir erkek olarak bundan alıyorum diye temizleme jelinden aldığım.

burun bölgem çok yağlanıyor onun için kullanıyorum sabun mabun fayda etmiyor.

ne bileyim ben başka çeşitlerinin de olduğunı aldım geçtim. ama bu da işe yaradı.
  • icinde plastik microbead olmadigini ogrenince pek bir rahatladigim urun.