şükela:  tümü | bugün
 • dümbük pop-starların vazgeçilmez aranjör+bestecisi.kesinlikle her alanda yeteneksiz, ve basiretsiz.
  ama isminde mafya geçtiğinden çekiniliyor.
 • lise yillarimda, yaptigi dandik islerden dolayi nefret etmekteyken, bir gun emel sayin'in o eski yagdir mevlam su albumundeki guzel duzenlemelerin altinda imzasini gorup, saygi duymaya basladigim muzisyen. evet, sonralari cogunlukla piyasadaki en adi albumlere/sarkilara imzasini atip "pop coplugu"nun bugunku haline gelmesinde epey payi olmustur ama bu kesinlikle yeteneksiz oldugu anlamina gelmez. bilakis bu gibi albumlere para doken salaklar** sayesinde adamcagizin cebi para gormustur. her ne kadar dansozden bozma sarkicilara 90 60 90 her goren hayran gibi sarkilar yapmissa da, gercek sarkicilar soz konusu oldugunda olaganustu duzenlemeler cikartmasini bilir. (bkz: yalnizlik senfonisi)* (bkz: hayallerde gezginim)*

  bir de, ilhan irem kendisi icin "piyasada benimle calismaya cesaret edebilen tek aranjor" der.
 • sahip oldugu engin birikimin yüzde doksanini içi bos yumurtalar için kullanan muzik adami. hakkinda bir sürü sey yazarsin soylersin, sonra derler ki "evet yaptigi isleri görelim" o isleri ortaya dökersin ve içi dolu olanlarin ne kadar az oldugunu görürsün. "nerede onlarca yillik tecrübenin meyveleri" derler adama. yaptigi adam gibi seyleri sayarken biraz dusunuyorsak ya da hemen sayip bitiriyorsak sormak gerekmez mi "kendine soyunacak kadar para kazanamadin mi garo usta?" diye. eger garo mafyan "evet hala gecim sikintisi cekiyorum. sen bu alemde isler nasil yürüyor bilemezsin koçum" diye bir cevap verecekse yazik. eger bu gidisat onun aliskanligi haline gelmisse daha da yazik. saygi, budalaca romantik bir öfke ve üzüntüyle andigim insan.
 • otogargara`dan bir alıntı:

  - abi bu ülkede türkici olmaktan daha kolay ne var.
  - nasıl olunuyomuş..
  - abi ne var bunda.. sözleri müziği sezen aksu yazacak, muzigi aysel gurel bualacak, düzenlemeyide garo mafyası yapti mi bitti gitti..
 • yetmişli yıllardan bu yana türk pop müziğinin kilometre taşlarından emeği geçen, herkesin tanıdığı, pop müziğinin duayenlerinden biri. "ailem, istanbul gelişim, sezen ve onno daha sonraları uzayla sezen hayatımın en büyük mutluluk dilimleridir. müziğe aşık, hayata aşık bir insana tanrı'nın verebileceği en büyük armağan sanırım tüm bunlar" der.
 • çok iyi piyano çalar.
 • birkaç ay önce kim haklı programında popstar ve dengi yarışmaların müziğe birşey katmadığını, aksine popülerlikle müzikalitenin olumsuz etkilendiğini sabahlara kadar savunurken, birkaç ay sonra kendisini türkiye popstar jüri üyesi olarak görünce durup bikaç dakika düşünüp güldüğüm insan.
 • müziksel altyapısı bir yana iyi niyetli ve sevgi kelebeği bir insan
 • para için tükürdüğünü yalayıp ibrahim tatlısesin dibinde sefilleri oynayan adam.
 • popstar juriligi esnasinda kurdugu tum cumlelere oglum\kizim $eklinde giri$ yapan insan.
hesabın var mı? giriş yap