şükela:  tümü | bugün
  • grom hellscream'in oğlu olan, warsong offensive'in başındaki orc, northrend'deki horde kuvvetlerini yönetmektedir.
  • elinde iki tane balta tutar, satır mıdır o nasıl bir şeyse. yakında horde'un lideri olacak, orgrimmar'a çelik destek yaptıracakmış. malum sismik aktiviteler falan, deathwing uyanınca.
  • --- spoiler ---

world of warcraft cataclysm ile birlikte horde lideri olacak orc, grom hellscream in oğlu. ayrıca yeni modellemelerde orc'tan ziyade bir ogre izlenimi bırakmakta.

--- spoiler ---
  • horde dağılırsa bu ibne yüzünden dağılacaktır. kendisi; vol'jin'i sürmüş, cairne*'le dövüşeyim derken ölümüne etken olmuş, lady sylvanas windrunner'la kavga etmiştir. horde'da bi bulaşmadığı blood elf'ler kalmıştır sanırım. onlarla bile kavga etmiş olabilir.

alliance'ın yükselmeye başladığı şu devirde, horde'un başına böyle bi piç gelmesi ise insanlarda ally'e geçip garrosh'u kesme isteği uyandırmaktadır.
  • muhtemelen grom hellscream'in kemiklerini sızlatan oğlu. geberesice.
  • grom hellscream'in oğlu değildir, grunttan falan olmuştur en fazla. horrospuçocuu.
  • yeni expansion'da horde kesme sebebimiz olacaktır.
  • (bkz: yavşak)

ccc thrall başkan ccc
  • ben bunun babasını da sevmezdim. kendisini de sevmiyorum. şahsen orgrimmar'a bi raid düzenlenirse kapının girişinde "buyurun abiler buyurun şu sığırı kesin de bi iki saat öküz böğürtüsünden kurtulalım" der çekilirim. nerde thrall nerde garrosh. bugün horde'un nazik güç dengelerini altüst etti, yarın başımıza ne çoraplar örücek bakalım. bi kulağını çekmek lazım itin.
  • horde'un sonunu getirecek bu ibne. blood elfler dışında herkesle arası kötü. ama thrall'ın böyle bir zamanda warcihef olarak atayabileceği başka kimse yoktu. sylvanas desen kim bilir ne tilkiler dönüyor kafasında, horde umrunda değil. vol'jin desen trollere bulaşmadıkları sürece kılını kıpırdatmaz. cairne desen savaş falan bozar onu, horde u bir arada tutacak yeteneğe sahip değil, bloof elflerin ismini dahi hatırlamadığım lideri zaten sadece süs olsun diye orda var, sağlam gearlı 3 adet lvl 80 alliance tarafından kesildiğini gördüm. hiçbir olayda bir atraksiyonu yok, saurfang desene yaşlandı gözü toprağa bakıyor. geriye tek seçenek olarak da alliance de iyice üçlenmişken onlara ve deathwing'e kafa tutabilecek cesarette bir adam lazımdı. o da garrosh işte. diğer liderlerin hepsi kendi götlerini kurtarmaya bakıyor. o yüzden olası tek seçenek garrosh'du warchieflik için.