şükela:  tümü | bugün
1484 entry daha
  • maklubeci huur evlatlarını kıskançlıktan kudurtan transfer. 34 yaşındaki adama 2m imza parası gömüp senelik 2.5 milyon euro domaldıktan sonra garry gibi bir adamı kaptırmanın üzüntüsünü yaşıyorlar tabii.
  • fenerbahçe'nin gün içinde açıklayacağı oyuncu. kiralama bedeli yok, maaş 2.5 milyon euro. eski takımında 5 milyon euro maaş alıyordu.

edit: comolli havaalanında karşıladı. kendisinden çok üst düzey performans beklemesem de iş yapacaktır. şampiyon bir takımın verimli parçası olabilecek bir oyuncu ama tabi ki geçen seneki feghouli katkısı tarzı bir şey beklenemez. elbette futbol bu ne olacağını bilemeyiz.
  • galatasaray'da oynarken keşke bu adam bizde olsaymış adamı yanlış yerde oynatıyorlar diyordum. bize geliyor ama ersun var işallah doğru yerde oynatır bu adamı.
  • 11 oyuncusu değildi ve galatasaray'ın bonservis gelirine ihtiyacı vardı. gönderdi.

fener'de iş yapabilir zira fenerbahçe'nin hedefi bu sezonu en azından ilk 5'te bitirmek.

bence bu hedefe katkı sağlar.

edit: fenerli arkadaşlar alınmış, bizim transfer ettiğimiz oyuncu nasıl 11 oyuncusu değildi diyorlar.

feghouli yokken onyekuru ve rodrigues oynuyorlardı 11'de. feghouli gelince 11'e. onyekuru sola geçti, rodrigues'de yedeğe.

bence anlamak için çok karmaşık birşey değil.
  • galatasarayımda başarı da sağladı üstüne para da kazandırdı. ezeli rakibe transfer olmuş. yolu açık olsun, başarılar dilerim.

not: kılıç sallamalı gol sevinci eğlenceliydi. ama ze atarsa söverim
  • "ama ersun var" olayını anlamadım. aykut olsa bu adamı yedek bırakır. ersun doğru yeri bulamazsa bile en azından sahaya koyar.
  • uçağı indi max krusedan sonraki en iyi transfer oldu bence hayırlı olsun
  • resmi olarak açıklanmadan ağlamaya başladılar. çöp şener'i aldık diye tatava yapan ezikler bu adama kulp takıyor ya ahahaha.
  • ben anlamıyorum ya bir insan grubu nasıl her temmuz’da şampiyon olup 10 yılda 1 şampiyonluk alabiliyor.

tanım: üzerine 2. upgradei yaptığımız oyuncu.
  • ilk 11 oyuncusu değilmiş, ba ba ba ba... 60 küsur maçta 16 gol ve asist yapmış oyuncu ne oyuncusu oluyor? beyzbol oyuncusu mu?
348 entry daha