• onyekuru ile oynadiginda takim performansı onyekuru-feghouli ile karşilastırıldığinda dibe vurmustur.gary formda bir feghouli yada su an ki performansi ile onyekuruyu kesebilecek bir isim değil.10 numarada olmaz.yerine muhakkak takviye yapılacaktır.bir sekilde birilerini satmamiz lazimdi.umarim maiconuda satarız.eldeki bütceyide ocakda değıl haziranda harcıyacağımızi sanıyorum.bu bonservis ucreti onyekuru yada ndiayede kullanılabilir veya luiz felipe alinirsa onun obsiyonunda kullanılabilir.
  • selam netten kaçak yayınla, aspor ve ajansspor/bipspor’la futbol takip eden arkadaşlar. garry rodrigues’in geçen sene şampiyon yaptığında oynadığı futbol ve bu sene oynadığı futbolu karşılaştırırken gözden kaçırdığınız şu var; gomis veyahut ayarında forvet. farkındaysanız geçen sene gomis’i tutacağım diye rakip takımlar garry’e odaklanamadı. çünkü, gomis boş bırakırsan affetmeyen bi adamdı. hem gomis’i hem de garry’i tutmak için esktra efor sarfedip, aynı zamanda puan alabilmek bu ligdeki 1-2 takımın yapabileceği bir şey. demem o ki senin bu sene forvetsiz oynaman garry’e önlem alınabilmesini kolaylaştırdı. bu adam neymar değil, orta düzey bi kanat forvet. millet artık eren’i boş bırakıyor. adam boş topa vuramıyor, vursa da atamıyor. hal böyle olunca garry tek başına fazla efor sarfediyor, çok sıkı markaj yiyor ve hem mental hem de fiziksel kondisyonu malesef yetmiyor. şöyle hayal etsene, falcao forvette ve garry ona top taşıyor. gomis’e kaç gol attırdı, kaç pozisyona soktu bi araştır. fazla aspor izleme.
  • satmayın. geçen sene ki rodrigues'i hatırlayın. o formuna dönmesi için sağlam bi forvet transferi yetecektir bence. bu şansı hakediyor geçen sene ki formuyla ve o formu bir daha gösterirse şimdi konuşulan fiyatların minimum 2 katına satarız.
  • her ne kadar takımın değişmezlerinden olsa da nedense pek sevindim satılmasına.
  • forvetsizliğin de etkisiyle performansı iyice düşen yeşil burun adalı topçumuz. kesinlikle maç seçtiğini düşünüyorum. cl'de ligde olduğundan çok daha iyiydi. -o " iyi " bile geçen seneki performansının yanına yaklaşamaz ayrı-
    tıpkı defansın arkasına sarkmakta ustalaşan burak yılmaz'ı rakipler çözdüğünden beri burak'ın ofsayta düşmede de ligin krallığını kimseye bırakmaması gibi rodri'de rakiplerin artık kendisini çözmesinden mütevellit geniş alan bulamadığı her maçı silik geçiriyor. he bulduğu maçlar için de olumlu şeyler söyleyemem bu sene içinde. akhisar maçında kaybedilen üç puan direkt rodrigues'in saçma sapan gereksiz özgüveninden dolayı kaçırdığı berbat penaltıya yazar mesela. kısacası geçen sene performans zirvesine çıkan bu sene gerek aptal bir oyuncu olmasından gerek ileride kendisine alan açacak bir santraforun eksikliğinden dolayı berbat bir performans sergilemiştir. neticede bize para kazandırarak giden her topçu iyi hatırlanmalı taşkınlığı olmadığı sürece. yolun açık olsun rodri.
  • ilk kez araplardan gerçekten para kazandıracak topçumuz. garry tarzında gerçekten çok fazla futbolcu var dünyada bulabilmek için ahım şahım scout ekibinede ihtiyaç yok.

hafızamda hep iyi hatırlayacağım ama ufak tefek şımarıklıklar kaprisler her futbolcuda oluyor. 3 milyona aldığımız topçuda bile %20 eski kulübüne para kaptıran dursun bakkal sana öfkem hiç dinmeyecek hep biryerden çıkıp hatırlatıyor kendini.

not: kaynak aspor bu arada resmi birşey olmadan çok havaya girmemek lazım
  • mehmet özbek'in transfer ettiği oyuncu idi. adamın tek faydası bu.
  • yeni sözleşme sonrası takıma katkısı yoktu zaten. iyi para etmiş. şimdi forvet ve defans oyuncusu alabilir takım.
  • oyun aklı sınırlı, beğenmediğim futbolcuydu. çalışkan da olsa bencilliği ve final paslarındaki tercihi beni delirtiyordu. hoca olsam asla oynatmazdım derdim her gördüğümde. emekleri için teşekkür eder, yolunun ve bahtının açık olmasını dileriz.
hesabın var mı? giriş yap