• üşüyoruz be.

blues for jimi performansını dinlenilmesi gerek.

üstüne de;
    empty rooms
    the messiah will come again

afiyet bal şeker olsun. löp löp et, pıt pıt yağ olsun.
  • the prophet dinleyip idrak edemeyenlerin " dakikalarca feedback " yaptığını söylediği muazzam gitarist... tonu ve tuşesi duyduklarım arasında en iyilerinden..
  • müthiş duyguların adamı. seviyorduk be erken gittin, still got the blues sen başkasın.
  • onu dinlerken hep duygulanmışımdır, erken gitti.
  • şüphe yok ki ; müzisyenliğini ve şarkılarına kattığın hisleri tanımlamanın tarifine ne şair ne de yazarların edebiyatı yeterli gelebilir.

seni ne kadar sevdiğimin bir sınırı da yok ki, seni çok ama çok seviyorum deyip de duygularımda tatminkar olabileyim.
    her daim az gelecek bir çokluk olur bu.

hayatıma katılan en büyük müzisyenlerdendin.
    her yılın 6 şubat'ında ise hayatımda dinlediğim en büyük müzisyen sadece sen olacaksın. şarkılarını dinleyecek, bu günü seni yaşamaya adayacağım.

huzur içinde yat sevgilim,
    rehberim,
    üstadım...

https://www.youtube.com/watch?v=zfapqz-b0js
  • oğlunun adı jack moore'dur ve babasının yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

(bkz: jack moore)
  • the animals'ın don't let me be misunderstood'una yaptığı cover kendisinin en sevdiğim performanslarından biridir.
    tüm zamanlar gaz10 listelerine son sıralardan da olsa girebilir tabi giremeye de bilir.
    sonuç olarak şınava barfikse on numara uyar, hiç olmadı spor yaparken dinlediklerinize ekleyin.
  • öldüğünü öğrendiğimde yorgun argın eve dönerken artık kaybettiğimiz rock fm'i dinliyordum metrobüsteydim.
    eskiden spotify yoktu.
    hatta canım arkadaşım elçin yayındaydı. anons etti. gözlerim doldu da ağlamaya başladım.
    niye ağlıyosun dimi ? hiç tanımaz etmezsin. annene babana böyle ağlarsın belki.
    müzik çok başka bi dünya sözlük. vefatının 6.yılı oldu hala çok sık dinliyorum. umarım görüyordur. seni unutmadık asla da unutmayacağız dercesine sesini açıyorum
    unutmayacağız moore.
    odama albüm kapaklarının yer aldığı tablo gibi bişi yaptırdım astım.
    bi yanda gary moore diğer yanda da tom waits var.
    got the blues ile bilen hiç bilmese ya...
  • bugüne kadar yaptığı tüm albümleri çok güzel olan notayla insanın duygularını en anlamlı şekilde ifade eden gitarist. efsaneler ligindedir abimiz. saygılar.
hesabın var mı? giriş yap