şükela:  tümü | bugün soru sor
  • amsterdam'da yer alan,özellikle techno organizasyonlara ev sahipliği ile nam salmış mekan.şehrin biraz dışında kalan,dışardan bakınca sıradan dairesel bir konteyneri andırsa da ses sistemi kusursuz,awakenings ve benzeri gibi ünlü organizasyonların sıkça adresi haline gelmiş,geçen sene sırf ade 2013 kapsamında luciano ve carl craig,carl cox,adam beyer ve richie hawtin'in düzenlediği event lere yataklık etmiştir.
  • 2014'teki amsterdam dance event'te 4 gun boyunca awakenings organizasyonunun yer alacagi mekan. zaten cogunlukla awakenings icin kullaniliyor burasi. ayrica buradaki partiler digerlerine nazaran oldukca pahalidir. bir gecelik partiye 50 eur'dan fazla vermeniz dogal. degip degmedigini gittikten sonra yazacagim ama videolara falan bakinca fazlasiyla degecekmis gibi gorunuyor sanki.

    https://www.youtube.com/watch?v=yjthl-5sdbe

    edit: yorum yapmayi unutmusum. tekno icin mukemmel bir yer. sonrasinda bir kez daha gittim hatta. kesinlikle dunya gozuyle gidilmeli; o atmosfer yasanmali.
  • amsterdama tasindigimdan beri gormek istedigim yarin guzel uzun adam adam beyer i awakenings kapsaminda dinleyecegim mekandir, heyecandan ziplamaktayim.
  • awakenings'in organizatorlugunde muthis ozel etkinliklere ev sahipligi yapan mekan, techno temple.

    ses sistemi harikadir, gorsel performanslar mukemmeldir, ozellike mekan icerisindeki havai fişek gosterileri cok guzel bir deneyim olabiliyor.