• sözlüğün yönlendirdiği anket sitesi. bir süre kaldıktan sonra x bir noktaya tıklamanız durumunda otomatik olarak yeni sekmede açılmaktadır.
  • defol git babacım! istemiyorum seni ya
    şu güzelim sözlüğün belası oldun. yıllardır karşıma çıkıyorsun. defol lan! merak ettiğim bir şeyi bile bunun yüzünden yarıda bırakıyorum. beni bu entryi yazdıracak kadar bıktırdın. defol!
  • öncelikle hosts file editor dosyası ile hosts dosyasını açman lazım. (yönetici olarak çalıştır programı)

sonra aşağıdaki satır(lar)ı ekle

91.221.127.108 gasurvey.gemius.com
    91.221.127.108 www..gemius.com
  • gemius - pazar araştırmalarında hatırı sayılır derecede başarılı bir firmadır.

söven arkadaşlar kusura bakmasın :)
  • 500 liralık migros hediye çeki veriyormuş ah ulan. bunun gibi bir site daha vardı ethernet kablosu ile modemine bağlıyorsun aylık 9 euro alıyorsun falan. hasılı kullanılmayacak ve hiç bulaşılmayacak anket sitesidir.

bir şeyler koparan varsa yeşillendirebilir
  • reklam görmemek için ücret ödememe rağmen sözlük buna yönlendiriyor. şaka gibi.
  • bu gemius anketlerinden ben de bıktım, yıllardır çıkar. bu bana her gün çıksın, bin kere anket sorsun diye bir şeyi onayladığımı sanmıyorum, herhangi bir sitede aniden pörtleyebiyor. istemiyorum arkadaşım?
  • sikko sikko hediye çeki önerip anket bitiminde telefonunuzda hayvan gibi izinler isteyen uygulamayı hem de google play olmadan indirmenizi isteyen anket sitesi.
hesabın var mı? giriş yap