şükela:  tümü | bugün
 • atinada spireus louis stadinda en atesli olympiakos taraftarlarinin bulundugu tribun.. rahatlikla kitadaki gordugum en asmis taraftar grubu diyebilirim..
 • rakipleri** tarafından red gypsies olarak anılırlar.
 • en ateşli olympiakos taraftarlarının bulunduğu tribündür, ancak onu özel yapan ardında yatan trajik hikayedir.

  8 şubat 1981'de oynanan atina derbisinde olympiakos - aek'yı 6-0 mağlup eder ve taraftarlar haliyle sevinçten çılgına döner. galibiyet sonrası futbolcularla kucaklaşmak isteyen olympiakos seyircisi futbolcularla kucaklaşmak için kapıya doğru abanır ancak 7 numaralı çıkış kapısı tam olarak açılmaz.georgios karaiskakis stadyumundaki 7 numaralı kapıda izdiham oluşur ve en yaşlısı 40 yaşında olan, çoğu ise 18 yaşın altında olan 21 taraftar hayatını kaybeder.

  bu olayı unutmak istemeyen olympiakos taraftarı adını gate 7 olarak değiştirir ve karaiskakis'te 21 tane koltuğu her maç boş bırakma kararı alır. bugün dahi o stadta oynanan her olympiakos maçında 21 koltuk boştur ve her 8 şubatta anma törenleri yapılır.
 • mart 2011'de yayınlanmaya başlanan bir clamp mangası.
 • asteras tripolis- beşiktaş maçında harekete geçecekleri söylenen grup. öldürülen sırp taraftarın öcünü almak üzere, red star'ın '' delije'', olimpiakos'un '' gate 7'', partizan'ın '' grobari'' gruplarının birleştiği ve kendilerine '' ortodoks birliği'' diyorlar. ilk icraatları da beşiktaş asteras maçı olacakmış. en azından sosyal medyada bu yönde haberler dönüyor.

  şöyle bir haber de mevcut. bir tane beşiktaş taraftarına zarar gelsin, o aklınızı alıyor muyuz almıyor muyuz görürsünüz. işleri bu duruma getirenler de, ülkeye süper hizmet ediyorlar (!) sağolsunlar amına koyim. yetkililer üst düzey güvenlik önlemi almalılar.
 • 19-21 mayıstaki final fourda istanbul sokaklarında gece gündüz demeden bol bol kovalanmış,dayak yemiş taraftar grubu.
 • olympiakos futbol takımının en ateşli taraftar grubuna adını veren bir tribün bölümü. panathinaikos ve paok maçlarında bu grup rahat durmazmış yunan hocam bunu söylerdi.