şükela:  tümü | bugün
325 entry daha
  • yeni kripto paraları ilk listeleyen borsa olması ile ünlüdür.
    fakat günlük kullanımda o kadar da iyi değildir. margin ile kaldiracli işlemlerde hep bir min limit koyar.
    transfer etmek istediğinizde minimum limit koyar.
    uygulaması binance kadar kullanışlı değildir.
    yeni çıkanları alıp yatırım yapayım derseniz mantıklıdır ama btc eth xrp doge vs. gibi coinleri alsat yapmak için binance daha uygundur.
  • bu aralar aşırı yoğunluk ve popülerlik nedeniyle para yatırım konusunda epey sikayetlerin olduğu borsa. genel şikayet "ben binance'dan aktarım yaptım, binance gönderildiğine dair bildirim yolladı fakat gate io" cüzdanıma düşmedi seklinde...

bu sorunu yaşayan arkadaşların çoğu google authenticator dogrulamasini yaptıktan 5-10 dakika sonra cüzdanlarına paraları/coinleri geçti. google authenticator uygulamasını indirip, maille kayıt olduktan sonra gate.io güvenlik kısmından authenticator dogrulamasini açıp istediği kodları yazmanız gerekiyor.

ayriyeten gate.io borsası üzerine analiz için birkaç gün önce açtığımız telegram grubumuzun linkini de bırakıyorum. %95 oranında ekşicilerden oluşuyor ve çok kısa zamanda tam aktif şekilde paylaşımlarda bulunacağız.

https://t.me/turkiyegateio