şükela:  tümü | bugün
 • stranger things'deki çocuk elemanlar arasında en çok dikkat çeken oyuncu. gerçekten çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. daha önce sadece the blacklist 2x12'de rol almış. kendisini o zaman izlediğimde çok iyi bir oyuncu olacağını tahmin etmiştim, demek isterdim ama yok tabii ki öyle bir şey. zaten şimdi kontrol ettim, küçük bir rolde oynamış.

  hatırlayamayanlar için foto: http://ia.media-imdb.com/…._v1_sy1000_sx675_al_.jpg

  bu arada gerçekten dişleri yok diyorlar ama bazı fotoğraflarında var, çözemedim.

  http://media.gettyimages.com/…r-picture-id546335358
 • jonathan ross'un programında açıklamıştır ki nadir görülen genetik bir hastalığa sahipmiş kendisi*. bu yetenekli kardeşimizin ne yazık ki doğuştan köprücük kemikleri yokmuş ve bu rahatsızlık yüz, kafatası ve diş gelişimini etkiliyormuş. süt dişleri var ama o fotoğraftaki dişler fakemiş tabi. birtakım operasyonlar geçirecekmiş ileriki süreçte.

  yeteneğinin yanı sıra hakikaten müthiş bir olgunluğa sahip çocuk. durumunu bu bozukluğa sahip kimi hastalara kıyasla hafif olarak tanımlıyor ama genlerinde kodlu bu rahatsızlık yüzünden gelecekteki çocukları için endişeleniyor. bir yandan hastalığa dair yarattığı farkındalıktan memnun olduğunu söylüyor vs...

  bir çocuğun hayat karşısında haddinden erken olgunluk kazanması kadar insanı mutsuz eden pek az şey var. hele ki nedeni bozuk olan sağlığıysa.

  ayrıca melek sesli bir arkadaş kendisi. yolu açık olsun.
 • stranger things ekibinin en yeteneklisi. ıleride cok iyi bir oyuncu olacagina suphe yok.
 • ekip içerisinde en sevdiğim ve en yetenekli gördüğüm oyuncu kendisidir. ilerde büyük işler yapması olası aman nazar değmesin diyelim ve kariyeri ve kişiliği şimdiki gibi olumlu yönde ilerler diye umalım
 • müthiş sempatik, olağanüstü yetenekli stranger things oyuncusu.

  inanılmaz mimikleri ve tepkileri var. gerçekten oyuncu olmak için doğmuş bu velet o kadar tatlı ki şirinliğini kaybetmesin diye büyümesin istiyorum resmen. hele o peltek peltek konuşması yok mu...*
 • ikinci sezonla birlikte bir kez daha gördük ki stranger things'in en iyi oyuncusu. yaşına göre müthiş bir doğallığı ve iyi bir komedi ışığı var. her sahnesinde oyunculuk akıyor resmen.
 • stranger things dizisinde dustin rolünü sırtlamış ve almış götürmüş oyuncudur. bu çocuğun geleceği hakkında ümidim çizgisini bozmaması yönünde. ekibinde ki en akıllı oyuncu bence. tahminimde yıldızı parlayacak en olası kişi. akıllı ve sempatik. belki çok fazla buyuk rollere girmeyecek ama çok başarılı olacak.
  ayrıca dustin rolünü üzen kızlar utansın koçum sen daha iyilerine layıksın.
 • sadece diş değil bacaklarında da ciddi bir kemik rahatsızlığı var. bacakları oldukça içe doğru dönük.

  hasta olmasına üzülüyorum umarım hayatının geri kalanına engel teşkil etmez. dünya tatlısı bir insan.
 • (bkz: abomination)
5 entry daha

hesabın var mı? giriş yap