şükela:  tümü | bugün
 • eski finkin gatto ile birlesmesi ile olusturulmus bodrum mekani. hemen bodrum marinanin arkasinda bulunur. sezon tam olarak acilmadan dolup dolup bosalmasindan da belli olabilecegi uzere sahipleri ** bodrum olayini tam olarak idrak etmis, tatil beldesi icin optimize mekani acmislar.

  kapidaki korumalarin her gireni pis pis suzmesinden midir, fiyatlardan midir bodrumdaki abaza erkek potansiyeli buyuk olcude seyreltiktir*. mekana ugranma drumunda gidecek kisilerin yas ortalamasi 20nin uzerinde veya toplam kisi sayisi 5in altinda ise hafta ici tavsiye olunur. (bkz: personal space)

  fiyat olayi her aksam kapisini asindirilabilecek gibi degildir*. soft drinks ve efes 10mtl, yabanci icki ve kokteyller 15mtl, cerez vs icin ilave 5mtl. buna karsilik iyi hizmet alirsiniz, her 3 kisiye 1 adet garson duser. turkce popa gareziniz yoksa, kapi gicirtisina dansederim tipindeyseniz muzik tatmin edicidir. clap your hands + deger mi hic, batsin bu dunya remixleri costurabilir...
 • eski cafein, eski ginger, eski fink mekan.. kapısında ali osman ayısının olmamasının beni çok mutlu edeceği yer.. keyif almadığım fakat mecburiyetten 1-2 kez gitmek zorunda kalacağımı düşündüğüm bar..
 • 22 temmuz 2003 tarihinde açılışı yapıla(cak ola)n mekan.
 • önünden ne zaman gecsem bomboş gordugum yer
 • tuhaf bir mekan. dj adayımız trance/techno gibi bişeyler çalarken bir anda direk serdar ortaç döndürmesi ile sizin donup kalmanızı sağlamakta ustaca bir başarı sergiliyor. ancak içerdeki insanların büyük bir kısmı kendilerini tatil moduna o kadar şartlamışlardır ki, duraklama en fazla bir göz kırpması kadar sürüyor, derhal yeni ritme uygun bir dans pozisyonu alınıp, masa üzerinde kopmaya devam ediliyor. warm-up olarak kullanıp sonra hemera ya gitmek gerek.
 • her daim full olan, marina tarafindaki barlarin en dolusu.kubada $i$e efes 7 milyon iken, mevzu bahis mekanda kucuk kutu bira* 10 milyon.sex on the beach ikram ederek gonulleri fetih eden mekan.
 • bodrum $ubesi artik a plus olan mekan.