şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: faşist)
  • andavallar sürüsünün hala olaya kendi penceresinden bakmayanı halk düşmanı olarak yaftalamak için gelip nickaltında sıçtıkları yazar. halkı değil kendini devrimci tanımlayan sol anarşizm yanlısı insanları sevmiyorum. hayatım boyunca sevmedim, sevmek zorunda da değilim. cüneyt özdemiri polisin genel olarak kontrollü müdahale yaptığını düşündüğünü ifade ettiği için linç eden kafaya zaten birşey anlatamazsın. ayrıca şiddet olayları arttıkça keyiflenen, ekmeklerine yağ sürecek devrim şehitleri bekleyen kan emicilere göre polis kendilerini öldürmeye çalışan caniler topluluğu gibi gösterilse de bana göre de gayet kontrollü. polis şiddeti ilk günlere göre dozajını artırsa da hala kontrollü.
  • parali troll. ifsa olmasi yakindir.
  • beni ve benim gibileri eziklediğiniz için oyumu akp'ye verecem diyen bir yazar.

hani eskiden din iman safsatası yapıyorlardı da artık o bitti şimdi ''siz bize cahil dediniz aptal dediniz'' diyerek sırt üstü çıplak uzanıyorlar önümüzde.

oğlum bak ben sana nasihat vereyim aklından çıkarma;

eşşek olursan semer vuran çok olur. oku baban gibi eşşek olma.

hahahah ezik
  • (bkz: zavallı)
  • akp yalakası ağzı bozuk klavye delikanlısıdır.

edit: (bkz: #55860504)
  • nick altımda "at kafası", "sığır" gibi ifadeler kullanan terbiyeli(!) yazar.

edit: ayrıca auer'i destekleyecek kadar kör olmuş resmi sayı düşmanı. işine gelmeyen her bilgiye bok atabilecek kapasitede. engelledim gitti.
  • okulu yakıldığı için okuma yazma öğrenememiş veya göz değil göt organıyla okuyan yazarlarca ışid destekçiliğiyle suçlanmış yazar.

söz konusu entry şu:

(bkz: #58611997)

buradan hadi zorlamayla nusra desteği çıkardın da ışid desteğini çıkarabilmek için nerenle düşündün terörist piç?
  • sığırca, aptalca, malca, göt organıyla yazılmış entrylerini görünce ne bok olduğu anlaşılıyordu zaten. tabi zeka kısıtlı olunca ve -ki genellikle öyle olur- kişi bunun farkında olmayınca aklına gelen her fikrin tek ve yegane doğru olduğunu düşünür. eh bu da aynı güruhtan olduğu için kendi düşüncesi dışında karşılaştığı her fikri aptalca ve dahi ahlaksızca bulur. ancak kendisi müstesna.

yazdığım bir entry için lütfedip bana "hasiktir orosbu çocuğu" diye mesaj atabilen kalitesiz bir insandır. dünden beri kendime hakim olduysam da bunların efendilikten anlamayacaklarını düşünüp bugün "misliyle" cevap verdim. bundan gurur duymuyorum ancak kuduz köpeklere başka ne yapılır bilmiyorum.

geri zekalının teki.