şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: faşist)
  • andavallar sürüsünün hala olaya kendi penceresinden bakmayanı halk düşmanı olarak yaftalamak için gelip nickaltında sıçtıkları yazar. halkı değil kendini devrimci tanımlayan sol anarşizm yanlısı insanları sevmiyorum. hayatım boyunca sevmedim, sevmek zorunda da değilim. cüneyt özdemiri polisin genel olarak kontrollü müdahale yaptığını düşündüğünü ifade ettiği için linç eden kafaya zaten birşey anlatamazsın. ayrıca şiddet olayları arttıkça keyiflenen, ekmeklerine yağ sürecek devrim şehitleri bekleyen kan emicilere göre polis kendilerini öldürmeye çalışan caniler topluluğu gibi gösterilse de bana göre de gayet kontrollü. polis şiddeti ilk günlere göre dozajını artırsa da hala kontrollü.
  • başkalarına "ölüleri kullanıyorlar" deyip, mısır'daki esma'dan miting ve oy malzemesi çıkaran, ondört yaşındaki çocuğun naaşına saldıran hırsız bir zübüğün izinden giden sığır cinsinin ortak adı.
  • başbakanın çalıp çalmadığı bilgisine "cemaatin savcısı, cemaatin medyası " ile değil, akp'nin memur savcıları, başbakanın arayıp arayıp fırça attığı yalama medyası ile ulaşabileceğimize inanan android küçük baş.
  • suç isnat eden isnatını ispat etmesin diye görev yaptırılmazken ispat bekleyen mal deyneği. savcıyı güvenilir bulmamış; dedik ya, akp memurlarından başka kimi güvenilir bulursunuz, kimi atasınlar savcı hakim olarak ? bekir bozdağ olsun savcı, uyar mı paşam ?

beni mahkemeye çıkardıklarında savcının dünya görüşünü sorgulama hakkım yok, zaten mantığı da yok; savcıyı tartışmam, hakkımdaki iddiayı yanıtlarım. ama bu ilke küçük başlar için geçerli değil. onların cezai ehliyeti yok.
  • "zaten karar vermişler" diyerek mahkemeden kaçma hakkı olduğunu iddia eden mal. o kadar basitse geri kalan 70 milyon enayilik yapmasın.

bir de soruşturma bilgilerinin dışarı sızmasının çok ayıp olduğunu yeni yeni öğrenmiş mal. savcısı oldukları davaları çabuk unutmuş ibibik.
  • yolsuzluk davasına bakacak tarafsız savcının 3 gün sonra cemaatçi, kemalist denip şırnak'a sürüleceğinden haberi olmayan mal. yarrak kafalı altın kuralı bilmiyor ki, bu ülkede hükümete uymayan herkes cemaatçi ve kemalisttir.
  • deniz feneri'nde bu yana, her türlü pisliğini örtmek için fellik fellik kaçan hükümetin kendisini yargılamaya tarafsız savcı aradığı varsayımıyla yaşayan bahtsız bedevi.
  • akp'nin savcıları dava dosyalarını sızdırdığı için değiştirdiğine inanan ak davar. o bilgiler sızmasaydı soruşturmaya ve savcılara müdahale edilmeyecekmiş.

yalanını sikeyim butonunun hayat bulmuş hali.

ayrıca hükümet baştan savcılık iddialarının taraflı ve şüpheli olduğuna karar vermiş, o yüzden savcıları değiştirme hakkına sahipmiş. delillerin şüpheli ve taraflı olduğu nasıl anlaşılmış ? fazla reis boku yeyince hukuk algoritması da öyle çalışıyor.