şükela:  tümü | bugün
  • mide yanması ve gastroözofageal reflü hastalığının tedavisinde kullanılan oral suspansiyon.
  • (bkz: döl)
  • naneli muhallebi.
  • bununla tanıştıktan sonra, gaviscon liquid su gibi gelmeye başladı. kesinlikle çok daha etkili.

her an elimin altında olmasa kötü hissediyorum kendimi. adam gibi tedavi olmadığımdan o yanmalarla sadece bu zıkkımla mücadele edebiliyorum.

ofiste, salonda, yatağımın başında, çantamda hatta abartıp spor çantamda birer şişe bulunduruyorum. yediklerime dikkat edince daha az ihtiyaç duysam da; dursun o elimin altında.

canım benim!
  • hamilenin baştacıdır.
    doktor tarafından sınırsız içilebilir fetvası verildikten sonra tapılan şişedir. çok etkilidir fakat etkisi çok kısa süreli olduğu için günde bir şişe, hatta bazen daha da fazlası bitirilebilir. tedavi etmez ama rahatlatır. zararsızlığı nedeniyle bokunun çıkarılmasında bir sakınca yoktur. midenin ya da yemek borunun alev alacağını düşünüp de hamile kaldığın o güne sövdüğün, hamile kalma organına sövdüğün, bi tarafıma beton dökseydim de o haltı yemeseydim diye düşündüğün anlarda mide yangınını geçici bir süre söndürerek ruh sağlığını koruyucu etkisi de vardır.
  • hayatimi daha cekilir hale getiren surup.
    tadi artik muhtesem geliyor.
    sanirim 10 yildir duzenli bir iliski icindeyiz.
    gaviscon bana sponsor olmali.
    bu yanmalarin kramplarin baska caresi olmali artik. bilim tip gelismeli arkadas. yoksa bir gun midemi sokup aticam. biktim yahu!
  • rennie nin kesmediği durumlarda imdada yetişen buluş
  • sözlüğün dalga geçer gibi beni yönlendirdiği başlık. iyi ki almadık ilacı valide yetmiyordu eksi mesaj verir oldu.
  • reckitt benckiserın yaptığı en iyi şey olabilir.
  • (bkz: pirozis)